Teraz jest 28 mar 2024 19:22:37




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Lucyfer. Moja historia 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 11 lis 2012 0:41:14
Posty: 1
Post Lucyfer. Moja historia
Witam wszystkich serdecznie,
jako autroka powieści pod powyzszym tytułem chciałam wszystkich Czytelników zaprosić do zapoznania się z moją książką, którą można kupić już w księgarniach. Została wydana nakładem wydawnictwa Psychoskok w formie ebooka.
Wiem, można pomyśleć, kolejny banał o aniołach i demonach. Ale kto spodziewa się tradycyjnego ujęcia tematu ten zostanie zaskoczony. W tej książce nic nie jest czarne, ani białe. Odnosi się przede wszystkim do głównego bohatera. To powieść, którą trudno sklasyfikować w ramach konkretnego gatunku. Może być powieścią fantasy, powieścią o miłości, może być wreszcie powieścią historyczną.
To książka z dużą dawką wydarzeń historycznych, ale raczej mało znanych, co nie znaczy, że mniej pasjonujących. Poza tym znajduje się tam także kilka kontrowersyjnych elementów związanych z ukazaniem spraw Kościoła, kleru i obowiązujących dogmatów. Zresztą samo scharakteryzowanie Lucyfera i pozostałych aniołów, jakie przewijają się na łamach powieści także jest dość kontrowersyjne.
Mam nadzieję, że moja wskazówka będzie dla Państwa interesująca i zachęci do przeczytania powieści


11 lis 2012 0:43:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: