Teraz jest 29 mar 2024 18:00:31




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Problem z rozmieszczeniem tekstu. 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 28 paź 2015 15:48:33
Posty: 2
eCzytnik: InkBook
Post Problem z rozmieszczeniem tekstu.
Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc, gdyż zamiast czerpać przyjemność z czytania, zwyczajnie mnie to frustruje. :[
Mam problem z rozmieszczeniem tekstu w wielu plikach, które przeglądam na czytniku (.mobi/.epub), a konkretnie - dziwne zawijanie wierszy oraz puste wiersze co ok.dwie linijki. Nieistotne jest czy plik pobieram od razu w wyżej wspomnianym formacie, czy też go konwertuję np. z .doc, .pdf, .rtf etc. Co zrobić, jak to zmodyfikować? Czy możecie polecić jakiś program, dzięki któremu będę mogła poprawić rozmieszczenie tekstu? W samym czytniku nie znalazłam podobnych opcji... Jeżeli jest to istotne, mój sprzęt to: Onyx InkBook.
Dzięki z góry za odpowiedź!

Obrazek


28 paź 2015 16:04:23
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 mar 2014 2:17:52
Posty: 540
eCzytnik: PB Mini, czasem InkBook
Post Re: Problem z rozmieszczeniem tekstu.
No wiem, że książeczki "potera" nie są tanie, ale na kupnych takich kwiatków mieć nie będziesz. Takie właśnie chomiczane produkcje, wielu skierowały w objęcia oryginalnych książek :D

jedyny hint: czytaj poziomo.


28 paź 2015 17:27:00
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 paź 2015 15:48:33
Posty: 2
eCzytnik: InkBook
Post Re: Problem z rozmieszczeniem tekstu.
Artii, cenię to, że tak troszczysz się o prawa autorskie, natomiast wszystkie książki pani JKRowling mam w wersji papierowej i dlatego doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że nie są one tanie. (:


28 paź 2015 17:31:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 mar 2014 2:17:52
Posty: 540
eCzytnik: PB Mini, czasem InkBook
Post Re: Problem z rozmieszczeniem tekstu.
^^ nie troszczę się o prawa autorskie, za to troszczę się o swój czas, można go spędzić bezsensownie poprawiając takie produkcje (i to zajmuje kilka godzin* a efekty takie sobie) albo czytając kupną książkę bez problemu w tym samym czasie.

jor czojs


* robiłem ze 2 pozycje i mi przeszło - jak widzę taki plik to kasuję - szkoda czasu, szukam następnego zwykle już w e-księgarni.


28 paź 2015 17:38:29
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: Problem z rozmieszczeniem tekstu.
Ja Podręcznik złodzieja kupiłem w styczniu za 6.90.

Nawet napisałem [url="http://eczytanie.blox.pl/2017/06/Jak-krasc-Podrecznik-zlodzieja-8211-recenzja.html"]recenzję[/url]

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


10 wrz 2017 20:35:02
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: