Teraz jest 28 mar 2024 17:15:45




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
PocketBook Touch Lux 3 - problem z Send-to-PocketBook 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 13 mar 2011 0:03:26
Posty: 1
Post PocketBook Touch Lux 3 - problem z Send-to-PocketBook
Witam!
Korzystam z ww. usługi co tydzień - prenumeruję bowiem "Tygodnik Powszechny" i co tydzień nowy numer, po synchronizacji, pojawiał się też na moim czytniku. Niestety, dzisiaj tak się nie stało - podejrzewałem, że problem leży po stronie księgarni internetowej, ale spróbowałem wysłać też ebooka mailem na moje konto w usłudze (mojadres@pbsync.com) i też się nie pojawił! Czytnik poprawnie synchronizuje się z usługą i jest z nią połączony, ale wygląda tak jakby problem leżał po stronie Pbsync.com: albo te pliki nie dochodzą na ten serwer, albo serwer nie przesyła ich do czytnika, a poza tym tydzień temu nie było problemów, a ja od tego czasu niczego w konfiguracji nie zmieniałem. Książki z Legimi, bo tę jeszcze formę pobierania ebooków przez sieć stosuję, pojawiają się prawidłowo. Napisałem już do suportu PocketBooka i Publio, ale pomyślałem , że może ktoś z Was zetknął się z podobnym zjawiskiem. Oczywiście zawsze można zrobić reset do ustawień fabrycznych, wgranie nowego firmmawaru, ale robić to z tego jednego powodu...
Pozdrawiam i liczę na pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
--
LeHardi


17 kwi 2019 9:38:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 maja 2012 10:59:06
Posty: 72
eCzytnik: PocketBook Touch Lux 3
Post Re: PocketBook Touch Lux 3 - problem z Send-to-PocketBook
Przed chwilą sprawdziłem i wysłany plik epub dotarł do czytnika. Może to były chwilowe problemy z serwerem.


19 kwi 2019 9:30:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron