Teraz jest 28 mar 2024 16:01:48




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Funkcja SMARTlight w PocketBook Touch HD 2 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 paź 2016 15:06:11
Posty: 5
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: PocketBook Touch HD, Kindle Touch
Post Funkcja SMARTlight w PocketBook Touch HD 2
Widziałem już kilka wątków poświęconych nowemu PocketBook Touch HD 2, więc kolejnej recenzji wrzucał nie będę ;)
Niemniej jednak chętnie podzielę się z Wami wrażeniami z zabawy z funkcją SMARTlight, którą nowy model się wyróżnia.
Poza opisem funkcjonalności i jej obsługi, w artykule zawarłem jeszcze prezentację w formie krótkiego filmu ;)

_________________
https://www.eCzytelnik.com/ - Radość z czytania bez dźwigania


23 sty 2018 12:59:17
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 04 maja 2017 14:45:56
Posty: 30
Post Re: Funkcja SMARTlight w PocketBook Touch HD 2
Kupiłem ten czytnik całkowicie ignorując fakt posiadania SmartLight - wydawało mi się to głupotą, zbędnym bajerem, skokiem na kasę itp...
Do czasu aż zacząłem używać i...
-nie wiem jak bez tego mogłem żyć;)
Na co dzień noszę okulary z filtrem niebieskiego światła i po zdjęciu zawsze odczuwam dyskomfort- barwy świata zmieniają się na zimne i aż się nie chce "wychodzić"
Myślałem że z czytnikiem będzie podobnie. Wydawało mi się że jak podświetlenie to tylko jeden kolor żeby nie denerwowały jakieś zmiany a tu po troszeczku, po troszeczku i mnie rozwiązanie kupiło.
Faktycznie oczy się tak nie męczą, czytanie wieczorem jest przyjemniejsze w taki nieuchwytny sposób, niby nic się nie zmienia, a jest bardziej intymnie, miękko.
Jak ktoś nie wierzy to polecam rzut oka wieczorem na zwykły "zimny" czytnik- brr


31 sty 2018 11:06:43
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: Funkcja SMARTlight w PocketBook Touch HD 2
Też mi się to wydawało za zbędny buzer, ale nie wiem czy to autosugestia, czy coś jest w tych bajaniach o zgubnym wpływie niebieskiego światła na sen. Światełko w takim pomarańczowym kolorze wydaje się znacznie przyjemniejsze.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


31 sty 2018 22:01:15
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: