Teraz jest 29 mar 2024 7:30:05




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
[TL3] Synchronizacja większego Dropboksa 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lut 2016 0:49:04
Posty: 216
eCzytnik: Kindle, Inkbook, Pocketbook
Post [TL3] Synchronizacja większego Dropboksa
Nie mogę zsynchronizować swojego Dropboksa. Próbowałem już z 50 razy. Objawy są następujące:

1. Zaczynam synchronizację, początkowo wszystko idzie cacy, po jakimś czasie nagle – błąd. Opis zawsze ten sam, że może brakuje miejsca albo zanikło połączenie. Nic z tych rzeczy. Udaje mi się w ten sposób ściągnąć różną ilość danych – od ok. 100 MB do 1,1 GB.
2. Kolejne próby zwykle (choć nie zawsze), z niezrozumiałych powodów, na wstępie kasują wszystkie pliki ściągnięte uprzednio.

Gdyby to tylko było #1, to w końcu po iluś próbach bym ściągnął, a potem dociągałbym na bieżąco już tylko drobiazgi. Ale przez #2 nie mam widoków na pomyślne zakończenie tego procesu. Cholery idzie dostać. :[

Myślałem, że może coś z kartą, więc wymieniłem na nową. Nie pomogło. Przekonfigurowałem, żeby synchronizował do pamięci wewnętrznej (całość by się nie zmieściła, ale psuje się dużo wcześniej) – bez zmian.

Wersja softu to 5.14.670. W katalogu dropboksa przeznaczonym do synchronizacji z czytnikami mam ok.4,8 GB danych, na które składa się ok. 4800 plików i katalogów. Na androidach (tablet i inkbook) synchronizuje się bez problemu, choć powoli, przy pomocy darmowego Dropsynca.

Macie jakieś pomysły, co z tym można zrobić? Może gdzieś jest sprytnie ukryty log błędów na przykład? A może ktoś zaobserwował podobne problemy przy synchronizacji większej kolekcji?

_________________
Pocketbook 902 Pro (4Q 2011 – 2015?). Pocketbook Touch Lux 3 (od VII 2015 – VI 2018 (padła pamięć)). Inkbook Obsidian (od II 2016). Kindle Oasis 2 (od XII 2017).


09 wrz 2016 22:21:52
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron