Teraz jest 29 mar 2024 15:55:37




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
PB touch lux 3 - nie widzi książek 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 28 paź 2015 7:13:43
Posty: 4
eCzytnik: pocketbook touch lux 3
Post PB touch lux 3 - nie widzi książek
Hej ;)

Posiadam czytnik Pocketbook Touch Lux 3 i ostatnio po ładowaniu ładowarką sieciową czytnik nagle przestał 'widzieć' książki.
Na początku myślałam, że wystąpił jakiś problem z kartą, bo na niej miałam książki, ale przy podłączeniu czytnika kablem USB do komputera czy sprawdzeniu samej karty przez adapter wszystkie książki wyświetlają się jako obecne na czytniku.

Zainstalowałam nową aktualizację, przeniosłam książki do pamięci czytnika, ale nadal urządzenie pokazuje, że nie ma żadnych książek... Pokazuje natomiast ilość miejsca zajętego na karcie i w pamięci...

Wszystkie książki mam w formacie EPUB.

Bardzo proszę o pomoc.


28 paź 2015 7:19:55
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2629
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: PB touch lux 3 - nie widzi książek
Gdy miałem jakieś problemy podobnego rodzaju z PB, wsparcie zazwyczaj prosiło o przywrócenie ustawień fabrycznych. Pomagało. Jeśli nie masz innego pomysłu, to może od tego zacznij. Stracisz własne ustawiania (hasła, zakładki itp.).

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


28 paź 2015 9:57:04
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 28 paź 2015 7:13:43
Posty: 4
eCzytnik: pocketbook touch lux 3
Post Re: PB touch lux 3 - nie widzi książek
Cyfranek napisał(a):
Gdy miałem jakieś problemy podobnego rodzaju z PB, wsparcie zazwyczaj prosiło o przywrócenie ustawień fabrycznych. Pomagało. Jeśli nie masz innego pomysłu, to może od tego zacznij. Stracisz własne ustawiania (hasła, zakładki itp.).


Dziękuję, spróbuję tej opcji!

Nie mam nawet czego tracić przywracając ustawienia, bo niezbyt wiele udało mi się na nim przeczytać, a gdy już mogłam się nim 'nacieszyć' to spłatał mi takiego figla...


28 paź 2015 20:35:38
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 mar 2014 2:17:52
Posty: 540
eCzytnik: PB Mini, czasem InkBook
Post Re: PB touch lux 3 - nie widzi książek
tak sobie przypomniałem nie zmieniajcie nazwy użytkownika Default* :)
fw4 po tym robiło straszne problemy

*czy jak on się tam nazywa


28 paź 2015 20:49:45
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 paź 2015 7:13:43
Posty: 4
eCzytnik: pocketbook touch lux 3
Post Re: PB touch lux 3 - nie widzi książek
Przywrócenie ustawień fabrycznych zadziałało, choć już myślałam, że nic z tego nie będzie, bo przez pierwsze 30 sekund nadal pokazywało pusty czytnik :)

To mój drugi czytnik od Pocketbooka (wcześniej miałam pierwszą wersję Touch Lux), ale z tamtym nie było najmniejszego problemu. Cieszyłabym się nim dalej, gdyby nie to, że samoistnie pękła mi matryca, a naprawa opiewała na 400zł. :roll:

Mam nadzieję, że nie będę miała z nim już problemów, bo książki znikły mi na początku 24godzinnej podróży autobusem i byłam okropnie wściekła na to urządzenie ;)


29 paź 2015 11:49:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2629
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: PB touch lux 3 - nie widzi książek
Tydzień temu pokazała się nowa wersja firmware (oprogramowania wewnętrznego), masz ją zainstalowaną? Może warto, w PocketBooku w kolejnych wersjach raczej poprawiają błędy niż je dodają...

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


29 paź 2015 12:22:45
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 28 paź 2015 7:13:43
Posty: 4
eCzytnik: pocketbook touch lux 3
Post Re: PB touch lux 3 - nie widzi książek
Cyfranek napisał(a):
Tydzień temu pokazała się nowa wersja firmware (oprogramowania wewnętrznego), masz ją zainstalowaną? Może warto, w PocketBooku w kolejnych wersjach raczej poprawiają błędy niż je dodają...


Tak, od razu jak sprawdziłam, że to nie wina karty, ale czytnika zaktualizowałam soft i niestety nie było żadnej reakcji, nadal nie wyświetlało książek ani na karcie ani na czytniku.


30 paź 2015 10:47:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron