Teraz jest 28 mar 2024 10:45:46




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
PocketBook 624 Basic Touch 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2009 1:05:35
Posty: 3
Post PocketBook 624 Basic Touch
Mam pytanie do użytkowników czytnika Basic Touch.

Ostatnio kupiłem Onyksa C65 i nie jestem zadowolony. Pytania dotyczą tego co mi w C65 nie pasuje.

1. Czy PocketBook zużywa sporo baterii w stanie uśpienia? Kindle wytrzymuje miesiąc bez najmniejszego problemu, czy PocketBook też?

2. Czy przesyłanie plików przez wifi (send-to-pocketbook czy Dropbox) działa w miarę niezawodnie? Czy nowe pliki automatycznie pojawiają się w "biblioteczce", czy trzeba je dodatkowo otwierać?

3. Czy możliwa jest szeroka konfiguracja domyślnej aplikacji do czytania (zmiana kroju czcionki itp.)? Jest w ogóle możliwość zmiany aplikacji?

Z góry dziękują za odpowiedzi.


22 wrz 2014 16:48:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 lip 2014 21:44:17
Posty: 6
eCzytnik: Pocketbook 624 Basic Touch
Post Re: PocketBook 624 Basic Touch
Witaj.
3.Jest zmiana aplikacji czytania np. EPUB można otworzyć za pomocą adobe viewer,fbreader i można wgrać jeszcze coolreadera.


22 wrz 2014 19:01:05
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 mar 2014 2:17:52
Posty: 540
eCzytnik: PB Mini, czasem InkBook
Post Re: PocketBook 624 Basic Touch
W zasadzie to wszystkie nowe pocketbooki (ale nie te najnowsze z IX 2014) mają ten sam soft czyli 4.4 więc i jego wady i zalety :).

ad1 Masz 3 fazy: praca, usypianie i off.
Usypianie i tak po pewnym czasie przechodzi w off.
Czas uruchamiania czytnika jest na tyle spoko że nie ma z tym problemu.
To nie android.

ad2a) przez send2pb działa całkiem ok, choć raz zdarzył się zaciach i musiałem troszkę poczekać (mniej niż 5 min) ale to jednak zwykle jest problem na drodze Twoja poczta - serwer pbsync. Aczkolwiek ja zwykle odpalam synchro ręcznie, nie czekam aż się sam załapie.
ad2b) pliki widoczne to te w biblioteczce (czyli czytane przez czytnik) inne nieznane się nie wyświetlają (może inaczej jest w przypadku DB ale tego w mini nie ma)

3) Z opcjami jest dość biednie w AdobeReader (domyślny, ale dla mnie to nr 1 do czytania większości). Jak AR nie zadowoli z opcjami to spokojnie możesz użyć fbreader który ma ich trochę więcej, za to ignoruje część styli epuba, no i opcja instalacji coolreadera w którym opcji jest więcej niż w całym czytniku :)


24 wrz 2014 0:26:40
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron