Teraz jest 28 mar 2024 11:23:57




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
PB 622 i odtwarzacz mp3 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 14 mar 2013 10:39:32
Posty: 6
eCzytnik: PacketBook 622
Post PB 622 i odtwarzacz mp3
Witam wszystkich. Od niedawna posiadam PB 622 i (jak na razie) jestem z niego bardzo zadowolony jeżeli chodzi o czytanie książek. Aby nie było za pięknie zauważyłem też dwie rzeczy, które mnie "irytują".

Jedną z nich jest odtwarzacz audio. Po włączeniu go, widoczne są "wszystkie" pliki muzyczne będące na czytniku. W przypadku "paru" audioboków, gdzie każdy składa się z kilkunastu plików ... przewinięcie całej listy i wyszukanie właściwego jest "irytujące". Na dodatek po wyłączeniu odtwarzacza i ponownym włączeniu nie pamięta on ostatniego odtwarzanego pliku i listę zaczyna od pierwszej (alfabetycznej) pozycji.

Jestem "zielony" z Linuksa, ale może ktoś wie jak to poprawić ... może dodatkowa aplikacja, skrypt ... Jaka, gdzie ją "wrzucić" ...?

Zadowoliły by mnie dwie opcje (lub przynajmniej jedna z nich):
1. Abym na liście widział nie tylko pliki, ale wcześniej foldery w których są ode zapisane.
2. Aby odtwarzacz po ponownym uruchomieniu pamiętał ostatnio odtwarzany plik.

... a może można to zmienić poprzez odpowiednie ustawienia, niestety nie znalazłem takiej opcji.


14 mar 2013 11:20:37
Zobacz profil
Mod

Dołączył(a): 24 lis 2012 18:06:02
Posty: 766
eCzytnik: PB622
Post Re: PB 622 i odtwarzacz mp3
Chyba niestety "ten typ tak ma". Rzuciłem okiem na mobileread i tam też na to narzekali. Osobiście mi to nie przeszkadza - do słuchania muzyki/audiobooków mam inne urządzenia, mniejsze i znacznie lepsze.


14 mar 2013 12:21:52
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 mar 2013 10:39:32
Posty: 6
eCzytnik: PacketBook 622
Post Re: PB 622 i odtwarzacz mp3
... a ja liczyłem na to, że do książek (czytanych lub słuchanych) będę miał "jedno" urządzenie :cry: :cry: :cry:


14 mar 2013 12:38:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron