Teraz jest 28 mar 2024 17:13:45




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Onyx boox x60 czy x61 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 10 paź 2011 0:20:49
Posty: 3
Post Onyx boox x60 czy x61
Witam,
od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie kupno czytnika do ebooków. Służyć mają głównie do nauki (książki o tematyce fizycznej i biologicznej, wiec jakieś wykresy i zdjęcia będą się pojawiać). Przydatne byłoby wifi, bo czasem na wydziale albo w pociągu można coś sprawdzić.
Z różnych czytanych źródeł doszłam do wniosku że onyxy są najlepsze (zwłaszcza na kieszeń studentki :)). Na allegro znalazłam oba modele w podobnej cenie (niecałe 700 zł) i chciałam się poradzić?
Chyba, że ktoś poleci mi coś lepszego w miarę podobnej cenie (albo i niższej O.O)
Pozdrawiam


10 paź 2011 0:33:39
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Onyx boox x60 czy x61
Format książek jaki? Bo na 6" z PDFami (w formacie A4) będzie słabo. Z wykresami też może być różnie. Zdjęcia jak zdjęcia - 16 odcieni szarości będzie i tyle.

Taniej masz np. Kindle 3 i 4.

No i jesteś pewna, że to były Booxy X60 i X61, a nie X60S i X61S? Bo ta jedna literka na końcu sporo zmienia. X61S w Vobisie jest za ~650 zł. Skoro studiujesz, to pewnie w jakimś większym mieście. Sprawdź więc, czy masz gdzieś tam lokalnie Vobisa, zrzuć sobie książki na kartę pamięci, odwiedź salon i poproś, żeby dali Ci sprawdzić i ocenić.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


10 paź 2011 0:42:29
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 10 paź 2011 0:20:49
Posty: 3
Post Re: Onyx boox x60 czy x61
z s :) nie zwróciłam uwagi, hm... podejrzewam ze raczej A4, bo w większości niestety skany, w tyg podjadę gdzieś do Vobisa i sprawdzę :)


10 paź 2011 12:15:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron