Teraz jest 28 mar 2024 19:17:38




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Jaka jest roznica miedzy Boox 60 kupiony w pl i w USA?? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 04 mar 2008 4:42:43
Posty: 36
Post Jaka jest roznica miedzy Boox 60 kupiony w pl i w USA??
Tak jak w topicu. Czy wiecie czy jest jakas roznica w kupieniu booxa w usa czy w pl. Bo w usa kosztuje on kolo 350$ chyba a u nas 1500 pln. To troche duzo. I nie wiem czy sa jakis roznice. Bo jesli ich nie ma i chodzi tylko o serwis to kto wie??

Pozdrawiam


16 sty 2010 13:25:40
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Jaka jest roznica miedzy Boox 60 kupiony w pl i w USA??
Na pewno do ceny amerykańskiej wersji, w przypadku sprowadzania do kraju, musisz doliczyć VAT - czyli 22%. Oprócz tego chyba (podkreślam - chyba!) różnic nie ma, bo z tego, co pamiętam, Arta Tech nie robił własnego firmware'u. Oczywiście może być też kwestia zalicza - możliwe, że wersja amerykańska nie pasuje do naszego 230V.

Możesz również chcieć poczekać na BeBooka Neo od Endless Ideas - to też rebranding Onyx Booxa 60, który powinien być dostępny w cenie niższej niż ten u Arta Techa (a porównywalnej do wersji amerykańskiej + VAT).

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


16 sty 2010 13:39:52
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 09 mar 2010 0:22:03
Posty: 10
eCzytnik: K3 WiFi
Post Re: Jaka jest roznica miedzy Boox 60 kupiony w pl i w USA??
Witam.
zastanawiam sie nad kupnem onyxa
czy ktos moze mi powiedziec czy zna/korzystal z tego źródła?
http://www.onyxboox.com/

Bede wdzieczny za odpowiedz.


09 mar 2010 0:34:08
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sty 2010 22:36:51
Posty: 437
Post Re: Jaka jest roznica miedzy Boox 60 kupiony w pl i w USA??
Polecam kupować w Europie - czy to Onyxa, czy Bebooka Neo - inaczej wpakujecie się w cło i VAT oraz problemy w razie awarii (odesłanie do USA może być bardzo problematyczne albo wręcz niewykonalne z powodu cła).
Bebook Neo kosztował mnie z oficjalnej strony mybebook.com 1261 zł razem z przesyłką (dokładna suma zależy od kursu euro). Sprzęt się nie różni niczym poza logo oraz wgranym firmware (co można łatwo zmienić, wiele osób tak zrobiło, ja czekam na oficjalne od Endless Ideas, aktualny firmware nie obsługuje mp3, poza tym jest identyczne z tym do Onyxów).
Aha, Bebook Neo nie ma też ładowarki w zestawie, dla niektórych to może być problem. Onyxy chyba ją mają, na pewno mają te od polskiego dystrybutora.

_________________

https://market.android.com/developer?pub=Magory - moje gry na Androida, wszystkie w HD, na tablety, działają też na komórkach
http://magory.net - programista freelancer,


10 mar 2010 11:41:25
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 18 lut 2009 17:55:48
Posty: 211
eCzytnik: iPad, dawniej: iRex DR1000S
Post Re: Jaka jest roznica miedzy Boox 60 kupiony w pl i w USA??
W USA gwarancja rok. W Polsce też pewnie rok, ale sprzedawca odpowiada za towar 2 lata... nie żebym kiedyś z tego "przywileju" korzystał.

_________________
Copywriting


10 mar 2010 14:34:44
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron