Teraz jest 28 mar 2024 19:09:56




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Onyx Boox i62 Espresso nieużyteczne Wi-fi 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 21 mar 2016 20:37:54
Posty: 1
eCzytnik: Onyx Boox i62 Espresso
Post Onyx Boox i62 Espresso nieużyteczne Wi-fi
Moi Drodzy,

Może ktoś rozwiązał następujący problem. Oprogramowanie czytnika zaktualizowane, jednak wydaje się, że nie obsługuje najnowszych certyfikatów bezpieczeństwa przy logowaniu na stronach internetowych. Przedtem - chociaż muliło - nie było problemu z zalogowaniem się do dropboxa czy konta publio. Obecnie, nie ładuje żadnych stron po próbie zalogowania się. W efekcie wi-fi jest zupełnie nieużyteczne, bo nie można ściągnąć żadnego pliku z książkami. Prenumeruję prasę i w związku z tym codziennie ładuje pliki na czytnik. Robienie tego z wykorzystaniem kabelka jest mega niewygodne! Musiałabym rano otwierać komputer, żeby zgrać plik na czytnik, bo nie mogę go pobrać bezpośrednio od wydawcy, ani w żaden sposób przesłać zdalnie. W efekcie czytam na prasę na komórce i myślę o zakupie nowego czytnika. Tyle tylko, że szkoda mi kupować nowy czytnik o niemal identycznych parametrach tylko dlatego, że ten - poza tą wadą całkiem dobry - ma lukę w oprogramowaniu.

Dlatego pytam, bo wiem, że są tu osoby odważne, które same dłubią w sofcie czytników. Może ktoś wymyślił jakąś łatkę czy cóś?

Z góry dzięki za odpowiedź.


21 mar 2016 20:45:44
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: