Teraz jest 28 mar 2024 19:48:18




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,juczciwe 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 19 cze 2015 8:03:32
Posty: 24
eCzytnik: Onyx Boox C65 Storia
Post Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,juczciwe
Założyłem temat w związku z sugestią Maskara w trakcie dyskusji w wątku "Skaza ekranu Onyx BOOX C65HD Storia":

http://forum.eksiazki.org/onyx-boox-f162/skaza-ekranu-onyx-boox-c65hd-storia-t15327.html

[quote=Maskar]Cóż, dzisiaj też jest dzień, kolejny dzień...
Jako postronny czytelnik forum mogę stwierdzić, że ani zrozumiałe ani precyzyjne odpowiedzi nie są, a w wielu miejscach nie są do końca etyczne czy uczciwe. I nie wiem czy inni użytkownicy potwierdzą moje wnioski, ponieważ są one osobistą i indywidualną oceną. Swoją drogą może przyda się otworzyć wątek pt. "Czy działania i wypowiedzi AT są maksymalnie zrozumiałe, uczciwe i precyzyjne?[/quote]

Proszę o wypowiedzi i z góry przepraszam za interpunkcję w temacie, ale chciałem zawrzeć w nim jak najwięcej znaków.
--
Pozdrawiam,
Marcin


20 sie 2015 15:34:05
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,jucz
Jaki cel ma ta "ankieta"?
Bawimy się w wykop?
Chcecie by w wyniku nacisku przyznali się że źle robili?
Rozumiem Wasze rozgoryczenie produktem i realnym wsparciem dystrybutora w walce z problemami.

Jeśli produkt od początku był nie halo to trzeba było go od razu oddać a nie czekać aż poprawią software.
Odpowiednia ilość zwrotów zrewidowała by postawę dystrybutora - reakcja byłaby na pewno inna niż to co obserwowaliśmy. To że ktoś gdzieś tam "jęczy" na forum i wylewa żale ma o wiele mniejszy wpływ niż to co dyktuje rynek.
Pamiętajmy Business is War.


20 sie 2015 16:25:51
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2011 13:42:17
Posty: 74
eCzytnik: Lynx (T68)
Post Re: Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,jucz
puchatek2 napisał(a):
Jeśli produkt od początku był nie halo to trzeba było go od razu oddać a nie czekać aż poprawią software.

Korzystam obecnie z mojego drugiego czytnika dystrybuowanego przez ArtaTech - najpierw AngelGlow a teraz Lynx. Z żadnym nie mam problemów - a przynajmniej większych problemów niż miałam ze znienawidzonym przeze mnie Kindle Touch. W każdym razie nie miałam powodów, które by mnie skłoniły do odesłania sprzętu. Z poprawianiem software'u (a raczej grzecznymi prośbami o jasną i szczerą wypowiedź w sprawie możliwości stosowania oficjalnego oprogramowania do Lynxa) sytuacja jest inna: wiemy, że istnieje lepsza wersja - dodająca różne fajne funkcjonalności, których w obecnym FW nie ma - i chcemy móc z niej skorzystać bez martwienia się o ewentualną utratę gwarancji. Niestety nie ma tu innego rozwiązania niż regularne przypominanie dystrybutorowi w internecie o tym, że zależy nam na jego uwadze i odpowiedzi.


20 sie 2015 17:45:01
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,jucz
No i zostałem prowodyrem :roll:
To nie tylko produkt jest "nie halo", ale poniekąd głównie dystrybutor.
Swoją drogą to średnio ufam też osobom, które współpracują bądź współpracowały z danym dystrybutorem.
Powody są oczywiste, a i jak widać na załączonym obrazku (koledzy, bez urazy oczywiście, ale bądźmy szczerzy - każdy wie jak nasz piękny świat obecnie wygląda).
Athame, zrozumiałe to może i są, ale precyzyjne prawie wcale. Przykład: rozbieżności odnośnie rodzaju ładowarek czy też ostatnia wypowiedź odnośnie karty zewnętrznej, którą bulek od razu obalił. Spuszczę zasłonę ciemności na przemilczane pytania. Swoją drogą to mimo, że AT zaglądał dzisiaj na forum to się ani razu nie odezwał, a chociażby Tzigi (i nie tylko Ona) oczekuje na odpowiedź w dość poważnej kwestii.


Ostatnio edytowano 21 sie 2015 7:07:17 przez Maskar, łącznie edytowano 1 raz



20 sie 2015 20:35:12
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,jucz
Przepraszam koleżankę! Poprawiono :-).


21 sie 2015 7:06:46
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 cze 2015 8:03:32
Posty: 24
eCzytnik: Onyx Boox C65 Storia
Post Re: Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,jucz
Odnoszę wrażenie, że aby uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź od Arta Tech trzeba tych ludzi za przeproszeniem postawić pod ścianą i z jednej strony ciągnąć za język, a z drugiej ścisnąć za jaja.


26 sie 2015 6:30:07
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 14:27:37
Posty: 102
eCzytnik: OnyxAG2, nookSTG, KoboGHD, Oasis 3
Post Re: Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,jucz
Proszę zapoznać sie z tym linkiem http://www.wec24.pl/biuro-prasowe/arta- ... -wec-pr-2/
I odrazu wiadomo dlaczego z forum zniknął Pan Adam.Kaczmarek oraz Miłosz i dlaczego wypowiedzi ArtaTech są tak "rzeczowe i precyzyjne".


03 wrz 2015 21:15:47
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,jucz
Właśnie taki tryb podejrzewałem, stąd zniknięcie czołowych postaci AT. Z drugiej strony widać, że interes się kręci skoro firmę stać na zewnętrzną obsługę PR. Cóż, zostaje slogan "rzeczowo i precyzyjnie jak AT".


04 wrz 2015 7:17:23
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2629
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,jucz
WĘC Public Relations napisał(a):
"Dzięki temu Polacy mogą nabyć nowoczesny czytnik inkBOOK Onyx już za złotówkę, uzyskując nielimitowany dostęp do 12 tys. e-booków."


To ja poproszę ten czytnik za złotówkę z nielimitowanym dostępem do 12 tys. e-booków.

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


04 wrz 2015 7:51:56
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,jucz
Polacy dostąpili zaszczytu... Trochę to wg mnie obraźliwe, ale może jestem przewrażliwiony ;-).

Dla mnie dostęp do 12k książek to trochę mało, a książki "szeroko popularne" czytuję sporadycznie.

Co do kasy to policzymy w odniesieniu do czasu trwania abonamentu. Zawsze przed zakupem dobrze zrobić zestawienie wariantów zakupu.
1. Wariant z czytnikiem "za złotówkę" na dwa lata +1 m-ac: 1+24x49,99+18,5=1219,26zł
2. Wariant na rok +1 m-ac: 12x49,99+299+18,5=917,38
3. Wariant na pół roku +1 m-ac: 6*49,99+499+18,5=817,44
4. Wariant bez urządzenia; bez limitu j. w.: 25x32,99=824,75; 13x32,99=428,87; 7x32,99=230,93

Teraz odejmując mamy następujące różnice (tj. cena czytnika): 4-1=394,51; 4-2=488,51; 4-3=586,51.
Sam czytnik w legimi: 549zł plus przesyłka 18,50=567,50zł. W Agito: 535,00 z przesyłką.
Poprawcie mnie jeżeli się mylę i coś pominąłem. To dla zainteresowanych zakupem (do moda: w sumie wpis pasuje bardziej do wątku o Legimi lub samym InkB - pozostawiam do decyzji czy nie przenieść wpisu).


04 wrz 2015 9:49:42
Zobacz profil
Agencja PR

Dołączył(a): 13 sie 2015 15:15:38
Posty: 8
eCzytnik: InkBOOK
Post Re: Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,jucz
Maskar napisał(a):
Polacy dostąpili zaszczytu... .

Gdzie masz napisane, że "Polacy dostąpili zaszczytu? Cytujesz coś?

Maskar napisał(a):
Dla mnie dostęp do 12k książek to trochę mało, a książki "szeroko popularne" czytuję sporadycznie.

Jeśli z grona 12 tysięcy książek nie jesteś w stanie wybrać nic a nic dla siebie, to zaiste, wysublimowany masz gust czytelniczy ;)

Pozdrawiam!


04 wrz 2015 10:05:30
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,jucz
Czytelnick napisał(a):
Maskar napisał(a):
Polacy dostąpili zaszczytu... .

Gdzie masz napisane, że "Polacy dostąpili zaszczytu? Cytujesz coś?

Delikatnie i z przekąsem:
Cytuj:
"Dzięki temu Polacy mogą nabyć nowoczesny czytnik inkBOOK Onyx już za złotówkę, uzyskując nielimitowany dostęp do 12 tys. e-booków."

Coś zapewne czytuję, czasami nawet i cytuję ;-).

Czytelnick napisał(a):
Maskar napisał(a):
Dla mnie dostęp do 12k książek to trochę mało, a książki "szeroko popularne" czytuję sporadycznie.

Jeśli z grona 12 tysięcy książek nie jesteś w stanie wybrać nic a nic dla siebie, to zaiste, wysublimowany masz gust czytelniczy ;)

Pozdrawiam!

Nigdzie nie napisałem, że NIC nie wybiorę (mało - niewielka ilość; nic - zero, brak).
Np. pozycje Skousena czy Misesa (polecam, genialni ekonomiści):
http://www.fijor.com/kategoria/ksiazki/
Wiem, wiem, to tylko nisza... A szkoda.

Pozdrawiam również!


04 wrz 2015 11:35:09
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 sty 2015 19:15:06
Posty: 112
eCzytnik: Onyx Boox C67ML AG2
Post Re: Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,jucz
PrzemSS napisał(a):
Proszę zapoznać sie z tym linkiem http://www.wec24.pl/biuro-prasowe/arta- ... -wec-pr-2/
I odrazu wiadomo dlaczego z forum zniknął Pan Adam.Kaczmarek oraz Miłosz i dlaczego wypowiedzi ArtaTech są tak "rzeczowe i precyzyjne".

Są dwie szkoły. Jedni lubią kiedy firma pisze "dziękujemy za cenne uwagi, do których odniesiemy się w stosownym czasie", "nieustannie pracujemy nad usprawnieniem funkcjonalności naszych produktów", "nie jesteśmy obecnie gotowi na udzielenie informacji na ten temat, ale kiedy tylko będziemy natychmiast przekażemy informacje". Inni lubią bardziej osobisty kontakt firma-klient. Ja osobiście należę do tych drugich. Lubię mieć poczucie bardziej osobistego podejścia, gdzie na pytanie na forum dostanę odpowiedź jak od drugiego forumowicza (nawet jeśli to nie rozwiąże mojego problemu). Z kolei bezosobowe, prawie automatycznie wygenerowane z szablonów odpowiedzi podnoszą mi ciśnienie :). AT właśnie dołączyło do tych "profesjonalnie" komunikujących się, a tym samym dołączyło do mojego łańcuszka ulubieńców w rodzaju UPC i paru innych :).


Ostatnio edytowano 04 wrz 2015 15:39:38 przez bulek, łącznie edytowano 1 raz



04 wrz 2015 14:25:45
Zobacz profil
Agencja PR

Dołączył(a): 13 sie 2015 15:15:38
Posty: 8
eCzytnik: InkBOOK
Post Re: Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,jucz
bulek, a ja mam wrażenie, że bez znaczenia, jak firma się komunikuje, to zawsze znajdą się osoby z zasady niezadowolone, których żadne argumenty nie przekonają. Takich nie brakuje też na tym forum. Ot, takie trolle.
Bo jak tak patrzę na forum, to Arta Tech nie raz i nie dwa pisała w stylu "dzięki za uwagi", tyle że dla niektórych był to kolejny argument do wbicia kolejnej szpilki.
Pozdrawiam


04 wrz 2015 15:21:05
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sty 2015 13:32:30
Posty: 22
eCzytnik: AG 2
Post Re: Czy działania,wypowiedzi AT są zrozumiałe,precyzyne,jucz
@Czytelnick, po zapoznaniu się z Twoimi wszystkimi postami na forum, nie mam wątpliwości, kim jesteś.

Jeśli chodzi o mnie - tak, jestem trollem, zadałam dwa pytania i temat ucichł.


04 wrz 2015 15:37:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron