Teraz jest 28 mar 2024 19:41:53




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
i65s 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 03 kwi 2017 23:21:39
Posty: 2
eCzytnik: onyx boox i65s
Post i65s
Czesc,

przeszukalam watki dotyczace czytnika i65s jednak nie znalazlam nigdzie odpowiedzi lub pomocy odnosnie swojego problemu (wiem ze straszny staroc, ale moze jest cien szansy na pomoc) .

jakis czas temu odziedziczylam w prezencie ten oto czytnik i65s wiec poniewaz staroc itd nie byl aktualizowany od nowosci to wiec zabralam sie za aktualizacje. jeszcze jakis czas temu byly one dostepne z artatech wiec tak poczynilam, sciagnelam, zainstalowalam wg instrukcji zresetowalam itd. - no i problem bo czytnik zwariowal!

od aktualizacji czytane ksiazki nie zapisuja sie na ostatniej czytanej stronie, czasami pojawia sie jakis error przy ktorym musze czytnik zresetowac

problem jednak jest taki ze wsparcia do tego starocia juz nie ma, czytnik sprawny wiec szkoda wyrzucic

moze ktos z was posiada oryginalny soft do tego modelu lub aktualizacje ktora byla dostepna na artatech i moze mi podeslac jesli to nie problem? moja gdzies przepadla i nie moge jej na dysku znalezc wiec pewnie poszla do kosza :(


bede bardzo wdzieczna i przepraszam za sypanie takimi starociami na forum, ale jestem z tych co lubia jak cos dziala mimo ze stare :)


03 kwi 2017 23:34:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron