Teraz jest 28 mar 2024 16:18:36




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
I62 problem z odnośnikami i słownikiem 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 30 kwi 2013 15:46:20
Posty: 9
eCzytnik: Onyx Boox i62 espresso
Post I62 problem z odnośnikami i słownikiem
Witam. Mam problem z przewodnikiem Lonely Planet w formie epub, przeglądarkę mam ustawioną Cool reader. Na początku jest spis treści ogólny,który nie działa, ponadto każdy rozdział zaczyna się kolejnym spisem treści i wszystkie nie działają (wyświetlają się jako zwykły tekst podkreślony). Działają jedynie odnośniki w tekście. dodam, że w Calibre wszystko wyświetla się prawidłowo. Nie można również skorzystać ze słownika. Jaka może być przyczyna? Plik jest oryginalny, to nie jest jakaś "domowa robota", więc obstawiam, że to błędy czytnika.
Poza tym czasem mam problem ze zdjęciami w epubach, w ogóle się nie wyświetlają.


16 lip 2016 23:22:46
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2014 22:47:23
Posty: 711
eCzytnik: PocketBook InkPad 3 (740)
Post Re: I62 problem z odnośnikami i słownikiem
Sprawdź na innym programie. CoolReader ma jakiś bug z odnośnikami i czasami nie działają prawidłowo.

_________________
Czytniki:
1 - Onyx Book X61E - samoczynnie pękł ekran w trakcie całonocnego ładowania
2 - PocketBook Basic 2 (614W) - sprzedany w stanie idealnym po 20 miesiącach użytkowania.
3 - PocketBook Touch Lux 3 (626) - sprzedany w stanie idealnym po 55 miesiącach użytkowania.
4 - PocketBook InkPad 3 (740) - mój, PocketBook Touch Lux 4 (627) - żony, Kindle PW5 - syna, Kindle 8 - córki, Kindle 7 - zapasowy :-)


17 lip 2016 10:00:28
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2014 22:47:23
Posty: 711
eCzytnik: PocketBook InkPad 3 (740)
Post Re: I62 problem z odnośnikami i słownikiem
kriss.kg napisał(a):
Sprawdź na innym programie. CoolReader ma jakiś bug z odnośnikami i czasami nie działają prawidłowo.

A guzik prawda!!!

Okazało się, że to nie program tylko użytkownik "d..pa".

Po prostu CoolReader inaczej obsługuje odnośniki.
Trzeba najpierw aktywować funkcję "idź do linku" i gdy jest aktywna odnośniki działają bezbłędnie.
Trochę to mniej wygodne i mniej intuicyjne niż w Kindlu mojego syna ale działa co niniejszym oświadczam.

_________________
Czytniki:
1 - Onyx Book X61E - samoczynnie pękł ekran w trakcie całonocnego ładowania
2 - PocketBook Basic 2 (614W) - sprzedany w stanie idealnym po 20 miesiącach użytkowania.
3 - PocketBook Touch Lux 3 (626) - sprzedany w stanie idealnym po 55 miesiącach użytkowania.
4 - PocketBook InkPad 3 (740) - mój, PocketBook Touch Lux 4 (627) - żony, Kindle PW5 - syna, Kindle 8 - córki, Kindle 7 - zapasowy :-)


22 lip 2016 11:12:44
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron