Teraz jest 28 mar 2024 11:10:42




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
komu działa onedrive na c65 storia? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 29 wrz 2014 20:28:28
Posty: 4
eCzytnik: c65 hd
Post komu działa onedrive na c65 storia?
jak w temacie.. :nie:
może ktoś zna jakiś "myk" :idea
aktualizacja tu nie pomaga, instalacja "ręczna" apki też..
Dropbox śmiga aż miło..
pozdrawiam


26 paź 2014 1:07:12
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2014 15:49:46
Posty: 14
eCzytnik: C65 AG
Post Re: komu działa onedrive na c65 storia?
Identyczny problem jest na C65 AG. Nawet nie mam aplikacji OneDrive tylko jej starszą wersję SkyDrive. Po wielu próbach udało mi się zalogować na swoje konto, jednak nic ponad to - przede wszystkim nie można pobierać pozycji.
Nie mogę też zainstalować nowszej wersji programu, bo wywala "błąd parsowania" czy jakoś tak (już nie pamiętam).


28 paź 2014 15:27:57
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: komu działa onedrive na c65 storia?
Bo to był zły pomysł, żeby wszywać w system aplikację do obcej chmury, której obsługę Microsoft wciąż zmienia...
Podobnie było na starszych modelach.
W nowej aktualizacji będzie darmowa chmura z Midia drive a SkyDrive będzie usunięty, wtedy będzie można sobie zainstalować swoją nowszą wersję tej chmury, a tymczasem polecam dropbox.

Zaraz, zaraz, a czemu Wy nie zaktualizujecie firmware do Storii i AG ?? Macie stare wersje, w obecnej właśnie sprawdziłem, nie ma już SkyDrive-a :D

_________________
W Obrazek też ;)


28 paź 2014 23:31:21
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2014 15:49:46
Posty: 14
eCzytnik: C65 AG
Post Re: komu działa onedrive na c65 storia?
Mój AG nie widzi żadnej aktualizacji, więc zostaję z zainstalowanym SkyDrivem. Mam wersję d87966b . A nie chcę migrować do dropboxa, bo w chmurze Microsoftu mam szereg innych dokumentów, potrzebnych również do pracy (zależy mi na dobrej obsłudze plików doc w chmurze). Nie będę instalował dodatkowej chmury na komputer na potrzeby samego czytnika.


31 paź 2014 19:48:34
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: komu działa onedrive na c65 storia?
Twoja wersja firmware jest w tej chwili najnowsza (może będzie niedługo kolejna aktualizacja).
Skoro masz SkyDrive, musiałeś go zaktualizować - doinstalować aktualizację, bo by zniknął.

Jeśli pracujesz w państwowej firmie to uważaj, gdyż prawo polskie zabrania trzymania służbowych dokumentów na serwerach poza granicami kraju ;)

_________________
W Obrazek też ;)


31 paź 2014 21:18:01
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2014 15:49:46
Posty: 14
eCzytnik: C65 AG
Post Re: komu działa onedrive na c65 storia?
airs napisał(a):
Twoja wersja firmware jest w tej chwili najnowsza (może będzie niedługo kolejna aktualizacja).
Skoro masz SkyDrive, musiałeś go zaktualizować - doinstalować aktualizację, bo by zniknął.

...

Nie pamiętam, żebym cokolwiek tykał. Po wejściu w zarządzanie aplikacjami nie mam opcji odinstalowania aktualizacji czy w ogóle całej aplikacji. Po prostu jest... i sobie nie działa. A szkoda, bo jak dla mnie najlepsza chmura.


03 lis 2014 19:27:29
Zobacz profil
Post Re: komu działa onedrive na c65 storia?
Nie przesadzając, na Androida istnieje kilkadziesiąt menadżerów plików czy też programów do synchronizacji, współpracujących z OneDrive. Skoro "systemowa" aplikacja sobie z tym nie radzi nic nie stoi na przeszkodzie aby poszukać sobie innej.


03 lis 2014 22:00:19
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: