Teraz jest 29 mar 2024 1:07:09




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
T68 - szybki podgląd/przewijanie książek 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 04 lis 2013 16:41:02
Posty: 3
Post T68 - szybki podgląd/przewijanie książek
Witam
Mam pytanie, czy w tym nowym czytniku Onyx-a jest takie szybkie przewijanie/podgląd książki jak w Kindlu PapierWith 2? Kolega zza biurka sprawił sobie owegoż Kindla i ma tam taką funkcję, że strony książki w takim niezajmującym całego ekranu podglądzie przesuwa palem BŁYSKAWICZNIE (ekran odświeża się tak szybko, że niemal jak w jakim tablecie). Bardzo mi brakuje takiego bajeru w moim czytniku (Onyx X61S, gdzie będąc w ksiażce mogę zrobić tylko "Idź do strony", której numer muszę zgadnąć i mozolnie wklepać kursorem...), że aż zaczałem się zastanawiać nad wymianą czytnik na coś nowszego.

Dodatkowe pytanie - czy w tym T68 da się czytnik uśpic w taki sposób, że nie wybudza go dowolny przycisk? W moim X61S wybudzenie następuje po dotknięciu czegokolwiek (aktualizacje nie zwalczyły tego problemu) - i w zasadzie nie da się czytnika nosić uśpionego inaczej niz w metalowej puszcze po łakociach :D (bądź można go wyłączać, ale wtedy start trwa kilkanaście sekund....)

Pozdr
L.


19 wrz 2014 9:11:07
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2010 16:49:12
Posty: 451
eCzytnik: PW2, H2O, Inkpad 3, One, Forma
Post Re: T68 - szybki podgląd/przewijanie książek
Pierwsze pytanie to chyba coolreader ma taką opcję albo alreader nie jestem pewny. Drugie pytanie jak sie go "uśpi" to budzi go tylko przycisk on - off.


20 wrz 2014 10:16:56
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: