Teraz jest 29 mar 2024 11:18:18




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Kilka problemów z A62S Evolution 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 24 wrz 2013 21:51:19
Posty: 1
eCzytnik: onyx boox A62S evolution
Post Kilka problemów z A62S Evolution
Cześć.
Na początku chciałabym się przywitać, bo to mój pierwszy post na tym forum:).

Od początku tego roku posiadam czytnik Onyx BOOX Evolution A62S. Właściwie jestem zadowolona, zawiesił się tylko kilka razy,
a działa prawie wszystko to, czego najbardziej oczekiwałam.

Mam jednak kilka problemów.
Po pierwsze, nie działa mi Ivona- gdy próbuję ją włączyć, wyskakuje mi komunikat :"niewłaściwe dane TTS".
Czy to może być przyczyna tego, gdzie (w sensie w jakim folderze) mam licencję do niej? Gdzie ona powinna być?

Oprócz tego zauważyłam też, że mój czytnik od pewnego czasu nie wyświetla mi "ostatnio przeczytanych książek" w menu w górnym lewym rogu- tzn. są tam tytuły książek, ale od pewnego czasu nie są już aktualizowane.
I znów: Czy mogłam to przypadkowo wyłączyć? Dodaję, że gdy włączam tą prawdziwie ostatnio przeczytaną książkę, to czytnik bez problemu otwiera miejsce, gdzie skończyłam czytać.

Trzeci problem jest, niestety, bardziej poważny.
Swojego czytnika ładuję tylko przez kabel dostarczony razem z nim.
Niestety okazało się, że nie mogę go podłączyć do komputera, a przez to też ładować. Gdy podłączam kabel, urządzenie w komputerze jest widoczne, a światełko w "ok" świeci się, ale tylko przez kilka sekund. Później połączenie się przerywa. Żeby go naładować, muszę przyciskać kabel pod odpowiednim kątem przez długi czas, a jest to bardzo niewygodne. Czy może to być uszkodzenie inne niż mechaniczne uszkodzenie wyjścia/portu? A jeśli okaże się, że jest ono mechaniczne, to czy obejmuje to gwarancja?

Od razu mówię, że z informatyki na razie jestem na dość niskim poziomie, i trzeba mi wszystko dość prosto tłumaczyć;)
Z góry dziękuję za odpowiedzi.


16 paź 2013 20:45:12
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: Kilka problemów z A62S Evolution
Co do trzeciego problemu, spróbowałbym jakiejś ładowarki do której możesz ten kabel USB podłączyć, ja używam po prostu od telefonu.

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


16 paź 2013 20:51:48
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: