Teraz jest 28 mar 2024 15:37:03




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
i62 Espresso - miganie ekranu 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 09 sie 2013 13:13:07
Posty: 11
eCzytnik: i62 espresso
Post i62 Espresso - miganie ekranu
No i sie zaczelo...
w moim wczoraj zakupionym espresso zaczal podczas przerzucania stron , badz tez podczas bawienia sie w menu migac ekran.
wyglada to tak jaby mi sie strony odswiezaly przy kazdym kliknieciu. a jest to dosc denerwujace! zaznaczam ,ze odwiezanie mam ustawione co 9 stron to raz, dwa mam nowka oprogramowanie.. jeszcze cieple:P i tez cala noc go wczoraj ladowalam , przed uruchomieniem.

co to moze byc?
Kurde, nie po to zamienialam swojego rocznego espresso na nowke bym miala takie cyrki! jestem zla!
da sie to jakos bezserwisowo zalatwic, czy od razu mam leciec do Vobisu po inny egzemplarz? z tego co wiem mam 10 dni na wymiane urzadzenia jakby sie cos dzialo.


09 sie 2013 13:28:55
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2012 16:16:41
Posty: 429
eCzytnik: Onyx Boox i62 Espresso, HP SLATE 2
Post Re: i62 Espresso - miganie ekranu
Sprawdź czy jak nim potrząsasz to miga - oczywiscie z wyczuciem. :D :D Może Masz coś poluzowane. Jeśli nie to serwis., spróbój nagrać komórka filmik z "migania" - dołączysz do opisu usterki - nie zawsze takie rzeczy wychodzą w serwisie :D wstrząs w transporcie i luzy znikają, w serwisie działa - kolejny wstrząs jak Ci go wysyłają :D i u Ciebie nie działa. :D :D Afera gotowa.

Nie musisz do Vobisu - zadzwoń do ArtaTech - przyślą kuriera po sprzęt na swój koszt (gwarancja Door - to - Door) i Ci go też za darmo odeślą - jest to szybsze niż za pośrednictwem sklepu. No chyba, że wymienią ci go od ręki na nowy :D wtedy tak.

_________________
HP SLATE 2 - Viliv S10 Blade - GigaByte M912M - Boox i62 Espresso


09 sie 2013 14:09:47
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 09 sie 2013 13:13:07
Posty: 11
eCzytnik: i62 espresso
Post Re: i62 Espresso - miganie ekranu
no wlasnie chodzi o to by nie wysylac, bo kuzwa zas 2 tyg z glowy ! a dziada wczoraj dopiero kupilam. cala noc ladowalam a z rana go dopiero wlaczylam..najpierw bylo wszystko ok, ale tez na nim nic nie robilam tylko sprawdzialm czy nie mam zadnych martwych pikseli czy cos.. bo strasznie jestem wyczulona na punkcie sprzetu. pozniej wlasnie zaczelo sie miganie. zrobilam aktualizacje i dalej.. :(
Ps. potrzasac raczej nie bede.. jakos tak mnie strach oblecial. wczoraj kupujac czytnik chcialam go sprawdzic w sklepie ale kobiecina powiedziala, ze mam 10 dni na sprawdzenie jak cos to wymienia. wiec chyba wymienia...
chociaz z babami to nigdy nic nie wiadomo... jakos nie mam zaufania do serwisu todziez obslugi przez kobiety jezeli chodzi o sprzety komputerowe, rowerowe itp...

Ps.z serwisem juz mialam kontakt w sprawie mojego poprzedniego ebooka.. i tez.. u mnie nie dziala... u nich wszystko pieknie.. pozniej wrocil z serwisu gdzie nie bylo ponoc nic robione a jednak roznica w uzytkowaniu byla widoczna( dla mnie)


09 sie 2013 14:21:33
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 09 sie 2013 13:13:07
Posty: 11
eCzytnik: i62 espresso
Post Re: i62 Espresso - miganie ekranu
wyslalam do nich maila... chociaz pewnie juz maja weekend. filmik nagralam ..


09 sie 2013 14:41:09
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: i62 Espresso - miganie ekranu
Nie rozumiem dlaczego jeśli jesteś niezadowolona ze sprzętu i serwisu kupujesz kolejny produkt tej samej marki. Pocketbook oferuje prawie takie same funkcje, a o wygodzie korzystania z czytników Amazona już nie będę mówił.

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


09 sie 2013 14:58:14
Zobacz profil WWW
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: i62 Espresso - miganie ekranu
Hmm: "wyglada to tak jaby mi sie strony odswiezaly przy kazdym kliknieciu. a jest to dosc denerwujace!" - niektóre czytniki przełączają się same na odświeżanie co stronę gdy jest gorąco, to taka forma ochrony ekranu. Może tutaj jest podobna sytuacja.

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


09 sie 2013 15:02:37
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 09 sie 2013 13:13:07
Posty: 11
eCzytnik: i62 espresso
Post Re: i62 Espresso - miganie ekranu
t3d napisał(a):
Nie rozumiem dlaczego jeśli jesteś niezadowolona ze sprzętu i serwisu kupujesz kolejny produkt tej samej marki. Pocketbook oferuje prawie takie same funkcje, a o wygodzie korzystania z czytników Amazona już nie będę mówił.


ale ja jestem jak najbardziej zadowolona z Espresso stad tez po raz kolejny moj zakup tego samego czytnika. co do Kundelkow, to dosc dlugo sie zastanawialam nad tymi czytnikami , niestety w zadnym sklepie nie mialam mozliwosci sprawdzic go fizycznie, bo albo nie ma albo jak jest to nie mozna otworzyc bo pudelko sie potarga :D
A Espresso znam i lubie i nikt nie zaoferowal mi czegos lepszego.. znaczy sie jeszcze jest angel glow , ale cena jak na razie dla mnie jest za wysoka :)


09 sie 2013 15:13:11
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: i62 Espresso - miganie ekranu
A co właściwie stało się z poprzednim?

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


09 sie 2013 15:24:30
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 09 sie 2013 13:13:07
Posty: 11
eCzytnik: i62 espresso
Post Re: i62 Espresso - miganie ekranu
gwarancja sie skonczyla.. a ze sie balam ,ze po okresie gwarancji zacznie sie sypac , kupilam nowy.


09 sie 2013 15:25:41
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 sie 2012 9:57:50
Posty: 69
eCzytnik: Kindle Paperwhite
Post Re: i62 Espresso - miganie ekranu
....to nie lepiej było poczekać aż się zacznie sypać i kupić nowy? :O
Przepraszam za offtop, ale to przekracza moje ganice pojmowania. Granice absurdu właśnie mi się przesunęły.

P.S ja bym oddała i wymieniła na nowy. Po co się użerać.


11 sie 2013 13:10:59
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 sie 2013 14:04:15
Posty: 2
Lokalizacja: Rzeszów
eCzytnik: tablet
Post Re: i62 Espresso - miganie ekranu
Ja miałam podobny problem, ale niestety trzeba było wymienić na nowy :)

_________________
"Z miłością jest jak z masłem. Od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje je w świeżości."


11 sie 2013 14:09:28
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 09 sie 2013 13:13:07
Posty: 11
eCzytnik: i62 espresso
Post Re: i62 Espresso - miganie ekranu
Shadi napisał(a):
....to nie lepiej było poczekać aż się zacznie sypać i kupić nowy? :O
Przepraszam za offtop, ale to przekracza moje ganice pojmowania. Granice absurdu właśnie mi się przesunęły.

P.S ja bym oddała i wymieniła na nowy. Po co się użerać.



moze i lepiej, ale chcialam sobie zrobic prezent urodzinowy :) ja zawsze bylam dziwna :)))))

co do Ps. to bylam, rozmawialam z ludzikami z Vobisu i zaczely sie schody.. jutro maja mi dac odpowiedz. bo zaznaczylam , ze naprawa absolutnie nie wchodzi w rachube i chce wymiane na nowy. bo nie po to cos kupuje, za niemale pieniadze, by na drugi dzien bylo naprawiane.


11 sie 2013 20:58:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 sie 2012 9:57:50
Posty: 69
eCzytnik: Kindle Paperwhite
Post Re: i62 Espresso - miganie ekranu
Jeżeli wada została wykryta przed upływem 6 miesięcy od kupna, to zachodzi domniemanie, że jest to wada fabryczna . Reklamuj z tytułu niezgodności z umową (bo ekran miga i nie da się komfortowo korzystać z czytnika). Nie dawaj sobie wcisnąć żadnego bełkotu, że SIĘ NIE DA, ŻE MOŻE GWARANCJA. Duże sieci zawsze kombinują. Niezgodność z umową i narazie.
(gwarancja nie równa się niezgodność towaru, nie dawaj sobie wcisnąć gwarancji)

http://www.jakkupowac.pl/other/poradnik ... ml/strona3


12 sie 2013 10:41:32
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 09 sie 2013 13:13:07
Posty: 11
eCzytnik: i62 espresso
Post Re: i62 Espresso - miganie ekranu
to mi teraz powiedzieli ,ze takie cos obowiazuje tylko przy zakupach przez internet .
No ale zobaczymy. na razie czekam na telefon od nich.


12 sie 2013 11:05:13
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2012 16:16:41
Posty: 429
eCzytnik: Onyx Boox i62 Espresso, HP SLATE 2
Post Re: i62 Espresso - miganie ekranu
NIE - Niezgodność Towawu z Umowa obowiązuje ZAWSZE. Nie ma znaczenia GDZIE kupujemy - obowiązuje między SPRZEDAWCĄ i Kupującym.

Kupiłaś w Vobis - i to właśnie Vobis odpowiada z tytułu Niezgodności Towaru z umową.

GWARANCJĘ - daje producent/dystrybutor - i jest ona DOBROWOLNA, nie musi być udzielana. Prawo nakłada na Sprzedawcę obowiązek respektowania Niezgodności Towawu z Umowa przez 24 miesiące od zakupu. Przez pierwsze 6 miesięcy zakłada się, że towar miał wadę w dniu zakupu.

W przypadku zakupu PO ZA sklepami stacjonarnymi (internet, sklepy obwoźne itp) mamy 10 dni na zwrot towaru bez podania przyczyn.

Czarna 66 - zrób TAK : zadzwoń do ArtaTech - oni umówią Ciebie z Kurierem, który za darmo zabierze Twój czytnik do nich i po naprawie Ci go spowrotem przywiezie.
Z doświadczeń wynika, ze jak wyślesz go w Poniedzialek, Wtorek to bardzo czesto w Piątek Masz go spowrotem.
Co wiecej artaYech RÓWNIEŻ wymieni Ci czytnik na nowy jeśli sie okaże, że nie opłaca się naprawiać obecnego.

W przypadku ArtaTech - akurat GWARANCJA jest ZNACZNIE LEPSZA - bo mamy Gwarancję Door - to - Door a w przypadku NTzU musimy się udać osobiście do sklepu. :D

Wiec "olej" Vobis i kontaktuj się bezpośrednio z Artaech - jest SZYBCIEJ - w przypadku sklepów zdażalo się, że czytnik leżał w sklepie dwa tygodnie zanim go wysłali do ArtaTech. Tymczasem w ArtaTech cały proces naprawy najczęściej trwa tydzień z przesyłka włącznie.

_________________
HP SLATE 2 - Viliv S10 Blade - GigaByte M912M - Boox i62 Espresso


12 sie 2013 12:01:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron