Teraz jest 29 mar 2024 18:01:40




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Baza książek w i62HD 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 15 mar 2013 12:19:24
Posty: 6
eCzytnik: I62HD Angel Glow, A62S
Post Baza książek w i62HD
Witam

Planuję zakup czytnika Onyx Boox I62HD i chciałbym się zapytać o katalogowanie ebooków. Chcę stworzyć w nim bibliotekę z dużą ilością książęk i korzystać z niej w miarę potrzeb. Dobrze, aby były łatwe do znalezienia (po autorze, tytule, gatunku, itp.).
1. Czy czytnik ma już wbudowane odpowiednie oprogramowanie?
2. Jeśli nie, to czy można sobie wgrać jakieś – jakie?
3. Czy są jakieś formaty które ułatwiają katalogowanie (wtedy kupowałbym właśnie takie).

Pozdrawiam
Artur


15 mar 2013 14:39:49
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2012 16:16:41
Posty: 429
eCzytnik: Onyx Boox i62 Espresso, HP SLATE 2
Post Re: Baza książek w i62HD
Zrób to co ja :

W głównym katalogu pamięci czytnika zakładasz pod katalog EBook - ja mam też podkatalogi Prasa, Muzyka, Instrukcje - wiadomo chyba co zawierają :D

W Podkatalogu EBook mam założone kolejne podkatalogi nazywające się autorami np. Norton Andre, w nim są książki. Dodatkowo moża założć kolejny podkatalog z nazwą cyklu - jęsli autor ma wiele książek z róznych cykli.
Możesz tez sobie to inaczej ustawić np. katalog Książki a w nim podzial : Kryminał, Sensacja, Romans itd.
Generalnie w Boox'ach możesz sobie utworzyć dowolne drzewo katalogów - dokładnie tak jak na komputerze stacjonarnym.

Tak więc to Ty sam musisz się zastanowić JAKI chcesz mieć układ. Ja osobiście uważam, że układ katalog z Nazwiskiem Imieniem autora a w nim książki jest najlepszy.

_________________
HP SLATE 2 - Viliv S10 Blade - GigaByte M912M - Boox i62 Espresso


15 mar 2013 18:21:56
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron