Teraz jest 29 mar 2024 15:01:34




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
[m92] - pytania nowicjusza 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 17 kwi 2012 10:02:18
Posty: 67
eCzytnik: sony prs-650, onyx m92, onyx lynx
Post [m92] - pytania nowicjusza
Stało się. Po 2 miesiącach dywagacji "czy mi to potrzebne" przemogłem się i zafundowałem sobie m92. :)
(Przy czym wcale nie twierdzę, że dokonałem lepszego wyboru niz kupno PB 912)
1. Czego używacie do czytania epub? Zacząłem od "new pdf reader" i byłem zadowolony, ale niektóre osadzone obrazki były przycięte i przesiadłem się na coolreadera. Czy jest opcja aby "PDF reader" skalował obrazki "do szerokości ekranu"?
2. Po drugim (pierwszym było ładowanie) podłączeniu do komputera i próbie zamontowania pamięci wewnętrznej okazało się że sypie błędami - pomógł format, ale wtedy straciłem głosy ivony (I proszę nie mówić, że powinienem był zrobić backup - jak powiedziałem karta sypała błędami). Głos agnieszki sobie ściągnąłem - z wypowiedzi na forum widzę że jest jeszcze głos Amy, ale nie mam go skąd wziąć.
3. Obecnie sprzedawane karty SD to dość często sa karty mini sd + adapter. O ile adapter w gnieździe się trzyma mocno, to czy nie boicie się, że karta micro wypadnie z adaptera? Czy może jestem przewrażliwiony.
4. czy w coolreaderze działają przypisy? (Nie własne, tylko np. bibliografia?)
5. Wygląda na to, że problemem dla tego czytnika był "Orzeł biały. Czerwona Gwiazda" Daviesa - czy ktoś "znający się" może ocenić jakość tego epuba? Bo mobi wyświetlane na kindle było sformatowane bardzo ładnie.

Edit: Chyba jednak czytnik odeślę (mam taką możliwość) :( - niestety - bo samo czytanie tekstu jest faktycznie wygodniejsze niż na 6'', ale niestety więcej z większą ilością obrazków sobie nie radzi.


24 lut 2013 13:59:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron