Teraz jest 28 mar 2024 21:01:27




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
problem z zakupem M92 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2013 11:05:42
Posty: 8
Post problem z zakupem M92
Witam. Od jakiegoś czasu poszukuję czytnika, który będzie głównie wykorzystywany do plików pdf z uczelni(książki, artykuły i instrukcje techniczne). Po przeczytaniu wielu recenzji i artykułów zdecydowałem się na onyx M92. Jednak po wizycie w sklepie bardzo negatywnie się zaskoczyłem, ponieważ do czynnika za 1300 zł dołączony jest tylko rysik i kabel usb. W zestawie nie ma nawet ładowarki ac ani futerału (który musiałbym dokupić za dodatkowe 150 zł). A niestety z tego, co wiem pokrowiec jest bardzo potrzebny, bo w czytniki nie ma nawet miejsca na schowane rysika. Zdziwiło mnie to, ponieważ w recenzjach czytałem, że M92 posiada te rzeczy w zestawie. Znalazłem za to czytnik M90 z pokrowcem i resztą dodatków za 1200 zł.
Mam więc pytanie, czy ktoś z Was wie, gdzie mogę kupić M92 z pokrowcem w cenie tak do 1350 zł? Albo gdzie mogę kupić sam pokrowiec z mmiejscem na rysik w niższej cenie?
Czy może lepiej żebym kupił tańszy czytnik onyx M90 albo nawet jakiś inny?


08 sty 2013 13:43:57
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 lip 2011 1:14:51
Posty: 31
eCzytnik: Onyx Boox C65 Storia
Post Re: problem z zakupem M92
Ja trafiłem na promocję M92 za 1229 zł z przesyłką z EuroAGD. Na drugi dzień cena podskoczyła, więc nieco zaoszczędziłem. Pokrowiec kupiłem na Allegro za 137 zł z przesyłką. To najniższa cena jaką udało mi się znaleźć w sieci. Z tego co wiem to nie ma kompletów w z etui w sprzedaży. Myślałem też o zwykłym etui na tablet za kilkadziesiąt złotych, ale doszedłem do wniosku, że jak już wydałem tyle na czytnik to etui też musi być porządne. W jednym ze sklepów internetowych znalazłem czytnik z etui w sprzedaży za 1050 zł, ale to był Pockebook Pro 912. Myślałem też o zakupie tego urządzenia, ale lepsza jakość obrazu w M92 przeważyła na jego korzyść. Więc obawiam się, że na dzień dzisiejszy nic taniej nie będzie.


08 sty 2013 20:20:27
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 maja 2012 16:05:11
Posty: 137
eCzytnik: Boox i62, Lbook 3 , Boox M92
Post Re: problem z zakupem M92
Ja kupowałem już z futerałem , rysikiem , ładowarką - wersja biała. Nawet nie wiedziałem że wypuścili wersję bez. Myślę że jak zapytasz na stronie ARTATECH to ci coś polecą.


09 sty 2013 22:09:16
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 lip 2011 1:14:51
Posty: 31
eCzytnik: Onyx Boox C65 Storia
Post Re: problem z zakupem M92
Kupiłem etui dla M92 od ArtaTech na allegro i muszę napisać, że warte jest swej ceny. Solidnie wykonane. Ładnie się prezentuje i dobrze chroni urządzenie.


09 sty 2013 23:44:33
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2013 11:05:42
Posty: 8
Post Re: problem z zakupem M92
tomsdb napisał(a):
Kupiłem etui dla M92 od ArtaTech na allegro i muszę napisać, że warte jest swej ceny. Solidnie wykonane. Ładnie się prezentuje i dobrze chroni urządzenie.


Nie zaprzeczam, bo zapewne dobrze spełnia swoją rolę. Utworzyłem ten temat, bo po prostu trochę czasu zbierałem pieniądze na czytnik, a ja się dowiedziałem, że teraz sprzedają M92 prawie bez żadnych akcesoriów w zestawie, trochę się rozczarowałem. Miałem cichą nadzieję, że może jeszcze gdzieś się znajdą wersje ze wszystkim. Teraz muszę sobie wybrać coś tańszego albo jeszcze z przynajmniej miesiąc dozbierać.


10 sty 2013 9:13:43
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 lip 2011 1:14:51
Posty: 31
eCzytnik: Onyx Boox C65 Storia
Post Re: problem z zakupem M92
Jak dasz radę, to kup sam czytnik. A na etui przyjdzie czas później. Miałem kiedyś Kindla 6 cali i na M92 pdf-y czyta się bez porównania lepiej. Nie wiem jak jest z tymi 6-cio calowymi w rozdzielczości HD. Może one też dadzą radę, a są nieco tańsze. Powodzenia. ;)


10 sty 2013 12:58:20
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron