Teraz jest 28 mar 2024 12:20:25




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
problem z updatem oprogramowania do m92 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 30 wrz 2012 8:41:13
Posty: 11
eCzytnik: onyx m92
Post problem z updatem oprogramowania do m92
Witam wszystkich serdecznie

wczoraj nabyłem onyx m92, będąc w domu właczyłem aplikacja chmura danych, ktora zaczeła pobierac update i po chwili wyłaczyłem onyxa. Kolejnym razem próbując updata z chmury pokazał sie komunikat "usługa dostepna wkrótce"-
próbuje innego sposobu - update ze pobranego oprogramowanie ze strony , wgrywam na wyminna karte SD ale tam nie ma folderu (root directory) , wiec go tworze. Próbuję uruchamiać procedurę update ale nie znajduje updata.
Poradzcie co robić

Pozdrówka


30 wrz 2012 12:32:40
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 maja 2012 12:39:52
Posty: 22
eCzytnik: Onyx Boox M92
Post Re: problem z updatem oprogramowania do m92
Czołem
Chmura ani księgarnia jeszcze nie działają na M92. Aktualizacja ściąga tylko nowe pliki ale usługi jeszcze nie można uruchomić. Nic więcej nie musisz aktualizować tylko czekać na uruchomienie usług.


30 wrz 2012 20:21:10
Zobacz profil
Post Re: problem z updatem oprogramowania do m92
nygaa napisał(a):
wgrywam na wyminna karte SD ale tam nie ma folderu (root directory) , wiec go tworze.
Tak nie można - "root directory" jest angielską nazwą katalogu głównego, w tym wypadku karty SD - nie trzeba nic tworzyć, tylko skopiować plik aktualizacji na kartę SD. Chodzi o to, żeby ten plik nie był w żadnym podkatalogu.
Reszta procedury aktualizacji firmware (oprogramowanie systemowe czytnika) na naszej stronie: http://onyx-ereader.pl/pl/aktualizacje i odpowiednich podstronach.

Usługi chmury i księgarni już działają na modelach M92 (są odrębnymi aplikacjami i aktualizują się odrębnie - automatycznie).


02 paź 2012 14:04:35
Użytkownik

Dołączył(a): 30 wrz 2012 8:41:13
Posty: 11
eCzytnik: onyx m92
Post Re: problem z updatem oprogramowania do m92
Dzięki za odpowiedz. pozdrawiam


20 lis 2012 9:26:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron