Teraz jest 28 mar 2024 11:22:11




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Trudne początki z Onyksem 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 07 sty 2013 14:16:51
Posty: 2
eCzytnik: Onyx i62
Post Trudne początki z Onyksem
Witam,
Od kilku dni mam ten czytnik i mimo starannego czytania dokumentacji nie mogę rozwiązać dwóch problemów.
Po pierwsze, mimo wielokrotnych prób nie potrafię wprowadzić PINU do płatności przez PayPal. Wywoływanie klawiatury z menu też nic nie daje. Pole pinu pozostaje puste. Bez tego nie mogę dokonać żadnych zakupów.
Po drugie jak czytać pobrane w formacie PDF Wprost. Jest sformatowane w kolumnach i przewijanie w lewo i prawo to koszmar.


07 sty 2013 14:30:24
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2012 16:16:41
Posty: 429
eCzytnik: Onyx Boox i62 Espresso, HP SLATE 2
Post Re: Trudne początki z Onyksem
Co do sklepu to ja nie miałem problemów z PayPal - z tego co pamiętam - inna sprawa, że miałem aktywne i działające konto PayPal już wczesniej - nie aktywowałem/zakładałem go na czytniku. Przed świętami kupiłem ksiązkę i zapłaciłem via PayPal właśnie i nie miłem kłopotów.

Co do czytania : uzyj testowej przeglądarki PDF - w Ustawieniach, tam gdzie Wybierasz która aplikacja ma otwierać pliki na dole Masz możliwość uzycia testowej (Beta) werji nowej przeklądarki PDF'ów. W nie można ustawić tryb czytania Kolumnowego i dowolnie dopasować szerokość kolumn - sam czytam Wprost :D i w Trybie Kolumnowym czyta sie znakomicie.

_________________
HP SLATE 2 - Viliv S10 Blade - GigaByte M912M - Boox i62 Espresso


07 sty 2013 14:48:40
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 07 sty 2013 14:16:51
Posty: 2
eCzytnik: Onyx i62
Post Re: Trudne początki z Onyksem
Konto na PayPal mam od lat, ale na Onyksie dodatkowo muszę podać PIN, którego nie mam jak wprowadzić. W tej nowej przeglądarce PDF jest rzeczywiście lepiej, ale nie nadzwyczajnie. Politykę wydają w EPUB i czyta się rewelacyjnie.


07 sty 2013 15:43:19
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2012 14:56:15
Posty: 10
eCzytnik: Boox i62 Espresso, BOOX A62S Evo
Post Re: Trudne początki z Onyksem
Na Onyksie ciężko jest wprowadzić cokolwiek, pamiętam że przy logowaniu się do hotspota miałem ten sam problem - klikam, wpisuję a tu pusto.
Obszedłem problem zaznaczając literki i przeciągając do okna wpisu ale fakt faktem wina prawdopodobnie leży po stronie softu - każdorazowo po wpisaniu czegokolwiek czytnik odświeża stronę co powoduje wykasowanie wpisu...

_________________
Zrównoważenie jest dla słabych!!!


08 sty 2013 12:32:24
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 maja 2011 13:36:02
Posty: 393
eCzytnik: PRS 950 BooxM92 Kobo: AuraHD+Aura1
Post Re: Trudne początki z Onyksem
Rhavir napisał(a):
Co do czytania : uzyj testowej przeglądarki PDF - w Ustawieniach, tam gdzie Wybierasz która aplikacja ma otwierać pliki na dole Masz możliwość uzycia testowej (Beta) werji nowej przeklądarki PDF'ów. W nie można ustawić tryb czytania Kolumnowego i dowolnie dopasować szerokość kolumn - sam czytam Wprost :D i w Trybie Kolumnowym czyta sie znakomicie.


Jak można dopasować szerokość kolumn?


21 lut 2013 0:09:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: