Teraz jest 28 mar 2024 21:58:08




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Boox T7R aktualizacja do 2.3 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 28 sie 2012 10:49:16
Posty: 2
eCzytnik: kindle touch
Post Boox T7R aktualizacja do 2.3
Witam,

wpadł mi w ręce ostatnio tablet Onyx Boox T7R z fabrycznie wgranym androidem 2.1. Na stronie dystrybutora znalazłem aktualizację do wersji 2.3 wraz z instrukcją. Postępowałem zgodnie z tą instrukcją, zainstalowałem odpowiednie sterowniki (win7 x64), wybieram odpowiednie pliki, jednak w momencie kiedy naciskam i przytrzymuje wymienioną w instrukcji kombinację klawiszy vol up + vol down + power w programie FWDN pojawia się jedynie okno 'device probing' i nic więcej się nie dzieje, bez względu na to jak długo nie trzymałbym przycisków.

Czy ktoś może spotkał się z takim problemem i znalazł sposób na jego obejście/rozwiązanie?


28 sie 2012 11:15:07
Zobacz profil
Post Re: Boox T7R aktualizacja do 2.3
Z tym urządzeniem (tabletem) miałem mało do czynienia, ale nasz serwis może pomóc zarówno jeśli jest na gwarancji jak i po.
Czy tablet się włącza gdy się przytrzymuje oba przyciski głośności i (trzymając tamte) wciśnie "power" ?
Jeśli się włącza, to powinno w okienku "Device Probing" coś się pokazać - jeśli nie to może zły kabelek?

Przed aktualizacją proszę zapoznać się z opisem po aktualizacji (niektóre rzeczy działają inaczej), jest tu gdzieś na forum...


30 sie 2012 16:35:40
Użytkownik

Dołączył(a): 28 sie 2012 10:49:16
Posty: 2
eCzytnik: kindle touch
Post Re: Boox T7R aktualizacja do 2.3
Po przytrzymaniu przycisków tablet włącza się, jednak ekran pozostaje ciemny, nic sie na nim nie wyświetla. W komputerze słychać również charakterystyczny dźwięk wykrycia nowego urządzenia.


30 sie 2012 17:21:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: