Teraz jest 16 kwi 2024 10:15:24




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Zacinajacy się ekran 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lip 2012 21:17:31
Posty: 1
eCzytnik: onyx boox
Post Zacinajacy się ekran
Jestem posiadaczką czytnika Onyx Boox m92. Po dzień dzisiejszy nie było z nim żadnych problemów. Ale niestety. Czytałam książkę i odeszłam na chwile. Co oczywiste, pojawiło się cos w rodzaju wygaszacza. Próbuję powrócic do lektury, ale nie ma takiej możliwości. Po kilku próbach włączenia i wyłączenia, i odłożeniu urządzenia na kilka minut, ekran zadziałał. Kilka stron dalej zaciął się ponownie. Tym razen po prostu na tekście. Również zadział po kilkunastu minutach. Ale za trzecim razem już nie. I tak od dwóch godzin podziwan szara latarnię, nawet bez możliwości wyłączenia czytnika. Czy jest jakieś logiczne wytłumaczenie tej sytuacji? Albo sposób, żeby uruchomić czytnik??


16 lip 2012 22:07:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lis 2011 10:15:57
Posty: 85
eCzytnik: Onyx Boox 60 | Kindle Touch
Post Re: Zacinajacy się ekran
zrób reset - pewnie jest jakaś dziureczka od tego :)


16 lip 2012 23:07:30
Zobacz profil
Post Re: Zacinajacy się ekran
sdsi napisał(a):
zrób reset - pewnie jest jakaś dziureczka od tego :)
Tak jest z tyłu obudowy, na wysokości ok. 1/3 od dołu (strona 10 podręcznika dla M92).

Może też poskutkować wymuszenie wyłączenia czytnika i ponowne włączenie. W tym celu należy przytrzymać przycisk włącznika (na dolnej krawędzi czytnika) przez 5-10 sekund. Po wyłączeniu, jeśli była awaria, może pozostać zawartość ekranu. Po ponownym włączeniu powinno działać normalnie.

Jeśli wyłączenie ani reset nie poskutkują, lub sytuacja będzie się powtarzać, proszę o kontakt z naszym serwisem w celu naprawy.


17 lip 2012 11:31:58
Użytkownik

Dołączył(a): 14 maja 2012 13:26:54
Posty: 2
eCzytnik: Onyx Boox i62
Post Re: Zacinajacy się ekran
A nie jest to po prostu objaw rozładowanej baterii? Po parunastu minutach mogła się zregenerować na ponowne kilkanaście sekund pracy.

A tak w ogóle to witam wszystkich. Forum śledzę już od pewnego czasu, ale to pierwszy post.
Jacek


17 lip 2012 12:41:03
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lis 2011 10:15:57
Posty: 85
eCzytnik: Onyx Boox 60 | Kindle Touch
Post Re: Zacinajacy się ekran
jotde - oczywiście, że tak mogło być. sam tak miałem w moim A60; objaw - jak pamiętam - identyczny. czyli - naładować baterię, ew. zrobić reset i sprawdzić :)


17 lip 2012 12:47:32
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: