Teraz jest 29 mar 2024 17:48:59




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Pusta pamięć wewnętrzna (Biblioteka) w Booxie 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lut 2012 23:10:47
Posty: 7
eCzytnik: Onyx Boox X61S
Post Pusta pamięć wewnętrzna (Biblioteka) w Booxie
Bardzo proszę o pomoc. Zakupiłam czytnik X61s w sklepie Weltbild i niestety nie działa mi IVONA i wogóle plik Biblioteka jest pusty. Reklamowałam i dzisiaj dostałam nowy ale niestety problem nadal jest ten sam. Wgrałam najnowsze oprogramowanie choć takie tam też było i wgrałam sobie do biblioteki z Państwa strony niezbędnik oraz plik tts_3. Na komputerze podfolder .tts był niewidoczy oraz 4 pliki ale zrobiłam żeby było je widać. Niestety kiedy kopiuje folder tts_3 na czytnik i wchodzę na niego to jest niewidoczny i nie czyta mi plików. Występuje błąd "Niewłaściwe dane TTS! Zrobiłam aktualizację i sformatowałam pamięć po niej i wgrałam sobie te foldery i nie działa. Co robię źle :( Jestem już załaman bo 2 tygodnie czekania na ten sam problem podczas reklamacji to już przesada.


15 lut 2012 23:58:59
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lut 2012 23:10:47
Posty: 7
eCzytnik: Onyx Boox X61S
Post Re: Nowe oprogramowanie dla BOOX X61S: (20111020)
Już sobie poradziłam i IVONA działa tylko strasznie długo otwiera mi ją ;/ ale ważne że wogóle otwiera :P


16 lut 2012 0:51:27
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 23 lut 2012 16:05:09
Posty: 4
eCzytnik: Onyx Boox
Post Re: Nowe oprogramowanie dla BOOX X61S: (20111020)
aski27 napisał(a):
Już sobie poradziłam i IVONA działa tylko strasznie długo otwiera mi ją ;/ ale ważne że wogóle otwiera :P



Witam,

Niestety mam identyczny problem... po zakupie czytnika nie miałem ani jednego folderu. Jak rozwiązałaś problem z IVONA?
Pozdrawiam


25 lut 2012 0:55:00
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lis 2011 19:17:14
Posty: 48
eCzytnik: Onyx Boox A60
Post Re: Pusta pamięć wewnętrzna (Biblioteka) w Booxie
Nie wiem, czy to co napiszę okaże się pomocne, ale na pewno nie zaszkodzi. W moim A60 występowało kilka problemów po kupnie. W serwisie doradzili mi, aby w pierwszej kolejności całkowicie rozładować baterię, potem naładować i wykonać reset (z tyłu urządzenia). Generalnie pomogło na wszystko, chociaż niektóre akapity ivona czyta głośno a niektóre cicho. Dziwne, ale nie potrzebuję TTS, więc nie zwracam na to uwagi. Dajcie znać, czy pomogło. Pozdrawiam :-).


25 lut 2012 20:20:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron