Teraz jest 29 mar 2024 15:01:00




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Problem 60S 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 23:07:42
Posty: 1
eCzytnik: Onyx BOOX 60S
Post Problem 60S
Cześc, mam Booxa 60S od ponad roku i wczoraj odmowił posłuszeństwa, po pwrocie do domu boox był w stanie uśpienia, nacisnąłem OK, pojawiła się książka i gdy chciełem przerzucic stronę, boox zaciął się, wcisnąłem przycisk ON na trochę i wystąpił taki efekt jak przy słabej baterii, czyli ekran zmieniał sie tylko w czasie trzymania przycisku. Spróbowałem zresetować booxa, ale nnnie było efektu. Także podłączenie do ładowania nie zapala diody po klawiszem OK. Spotkał się ktoś z taką sytuacją? Da się naprawić samemu czy trzeba do serwisu oddac i ile by to kosztowało?

PS. Nie mam wszystkich polskich znaków i trochę pokracznie to opisałem, ale kiepsko się czuję bez booxa:/

EDIT: Teraz na ekranie widoczny jest rozmazany ekran ładowanie, z którym nie można nic zrobic.


08 lut 2012 23:28:01
Zobacz profil
Post Re: Problem 60S
Jeśli ładowanie nic nie dało, proszę o kontakt z naszym serwisem, najlepiej telefoniczny. Nawet jeśli czytnik już po gwarancji, możemy coś pomóc.


10 lut 2012 18:39:42
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2009 17:52:53
Posty: 17
Post Re: Problem 60S
Witam
Widze, ze te (60s) onyxy to jednoroczniaki sa :zakrecony: moj tez po roku odpadl... Bardzo podobne objawy mial :^ daj znac co zalatwiles z serwisem i ile taka impreza kosztuje. Moj lezy w podelku i czeka na naprawe
Pozdrawiam


10 lut 2012 20:08:02
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Problem 60S
Moja 60-tka już ma 2 lata i 3 miesiące - trzyma się dzielnie, raz była w serwisie na początku i do dziś śmiga. A z nowym oprogramowaniem 1.6 to prawie jak nowy czytnik ;)

_________________
W Obrazek też ;)


11 lut 2012 23:56:05
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron