Teraz jest 28 mar 2024 19:17:37




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Onyx A60 0 ikona księgarni 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 13 gru 2011 0:25:07
Posty: 9
Lokalizacja: Kamienna Góra
eCzytnik: A60
Post Onyx A60 0 ikona księgarni
Witam .
Pytanie może dziwne , ale dlaczego przy próbie uruchomienia ikony księgarni ( wiecie o co chodzi ;) ) - ekran robi błyska .. i nic .
Onyx kupiony w Vobisie jeśli to ma jakieś znaczenie .

Możecie mi pomóc ? :depresja:


13 gru 2011 0:38:42
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Onyx A60 0 ikona księgarni
artusiek napisał(a):
Witam .
Pytanie może dziwne , ale dlaczego przy próbie uruchomienia ikony księgarni ( wiecie o co chodzi ;) ) - ekran robi błyska .. i nic .
Onyx kupiony w Vobisie jeśli to ma jakieś znaczenie .
Nie bardzo wiem o co chodzi... :?
Normalne boox-y z WiFi (z polskim oprogramowaniem) miały dotychczas jedną dodatkową ikonę (w stosunku do zagranicznego firmware) - taką z "L" czyli Legimi, która się pokazywała w głównym menu jeśli na karcie SD zainstalowało się (ew. rozpakowało) aplikację do księgarni Legimi.
Jeśli jest coś nowego, to nikt tego nie ma, za wyjątkiem posiadaczy nowych egzemplarzy, które mogą mieć elementy nowo wdrażanej księgarni z Virtualo. Ale ona dopiero będzie uruchomiona, prawdopodobnie wraz z nowym firmware. Wtedy dopiero będzie dostępna na wszystkie czytniki. Tak myślę.

_________________
W Obrazek też ;)


13 gru 2011 1:00:28
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 13 gru 2011 0:25:07
Posty: 9
Lokalizacja: Kamienna Góra
eCzytnik: A60
Post Re: Onyx A60 0 ikona księgarni
Trochę mnie to denerwuje , ikona jest , ale nie działa . Nie bardzo wiem co robić ? Reklamować sprzęt ? Czy poszukać jakiegoś rozwiązania .
Czy zrzut ekranu coś pomoże ?


13 gru 2011 1:15:25
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Onyx A60 0 ikona księgarni
Po prostu poczekać na uruchomienie księgarni - na pewno będzie o tym informacja na Virtualo, czy tutaj (prawdopodobnie razem z aktualizacją oprogramowania).

_________________
W Obrazek też ;)


13 gru 2011 1:25:23
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lis 2011 10:15:57
Posty: 85
eCzytnik: Onyx Boox 60 | Kindle Touch
Post Re: Onyx A60 0 ikona księgarni
A jeżeli już chodzi o Legimi, to nie działa ono dobrze w A60 na sofcie 1.5.1 - są problemy z odświeżaniem ekranu, przez co wszelkie komunikaty i parę opcji w menu ustawień stają się nieczytelne.

Ponieważ chyba wszystkie A60 maja 1.5.1 to z aplikacji tej bardzo ciężko korzystać. Ludzie od Legimi wiedzą o problemie - no ale cóż; na szybką poprawę nie ma co liczyć... :(


13 gru 2011 9:25:28
Zobacz profil
Post Re: Onyx A60 0 ikona księgarni
artusiek napisał(a):
Trochę mnie to denerwuje , ikona jest , ale nie działa . Nie bardzo wiem co robić ? Reklamować sprzęt ? Czy poszukać jakiegoś rozwiązania .
Ikona, czyli możliwość uruchomienia aplikacji w systemie nowo dystrybuowanych BOOX-ów już jest zaimplementowana, jednak cały system nie jest jeszcze uruchomiony.
Jak go zamkniemy i uruchomimy, będzie działać - proszę się na razie nie przejmować nową dodatkową ikonką.

Jeśli chodzi o aplikację Legimi - najnowsze wersje są dostępne na stronie: legimi.com
Również tam należy zgłaszać błędy i tam jest wsparcie programistyczne i dane kontaktowe w sprawie tej aplikacji.


13 gru 2011 13:33:50
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron