Teraz jest 28 mar 2024 22:37:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
sklep z książkami elektronicznymi 
Autor Wiadomość
Post sklep z książkami elektronicznymi
Witam,
Mam do Was takie pytanie, które mam nadzieję przerodzi się w jakąś ciekawą dyskusje? Czy uważacie, że w dzisiejszych czasach prowadzenie sklepu z czasopismami i książkami elektronicznymi lub w formacie mp3 ma jakąś przyszłość? Korzystacie z tego czy bardziej polegacie na rapidshare czy sieciach p2p? z góry dziękuje za opinie.


13 lis 2008 15:54:37
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2007 12:02:51
Posty: 139
Lokalizacja: Chicago
Post 
Tylko i wyłącznie polegam na rapidzie i od czasu do czasu na p2p. Nigdy nie wydałem żadnych pieniędzy na publikacje elektroniczne, jakoś nie natknąłem się nigdy na coś co by mnie zaciekawiło. Gdyby np. pojawiła się książka autora, którego lubię i była tylko dostępne w e-sklepie to najprawdopodobniej bym ją kupił ale na dzień dzisiejszy oferta np. takiego nexto jest tak marna że nawet już do nich nie zaglądam.

_________________
Obrazek Obrazek


13 lis 2008 16:19:29
Zobacz profil
Post 
Jeśli chodzi o nexto to zgadzam się, że marna ta oferta. Założyłem tam nawet sklep ale właśnie nie widzę dużego zainteresowania kupnem takich rzeczy. Ludzie wolą zassać coś darmowego a poza tym nie wszystko dobrze się czyta na ekranie komputera. A znasz jakieś inne sklepy ( może zagraniczne ), które prezentują jakiś poziom?


13 lis 2008 19:05:40
Post 
lowik nie zgadzam sie z toba, wszystko zalezy od podejscia do pracy.

jezeli zalozyles sklep i myslisz, ze to wystarczy to sie mylisz. trzeba zajac sie reklama i promocja, zainwestowac pare zl, a sie zwroci. Ja w nexto jestem od samego poczatku i podszedlem moim zdaniem do tego profesjonalnie - efekt widac w statystykach i rankingach.


03 gru 2008 17:28:57
Post Re: sklep z książkami elektronicznymi
lowik napisał(a):
Witam,
Mam do Was takie pytanie, które mam nadzieję przerodzi się w jakąś ciekawą dyskusje? Czy uważacie, że w dzisiejszych czasach prowadzenie sklepu z czasopismami i książkami elektronicznymi lub w formacie mp3 ma jakąś przyszłość? Korzystacie z tego czy bardziej polegacie na rapidshare czy sieciach p2p? z góry dziękuje za opinie.


Ja korzystam z biblioteki na kasetach, mam taką możliwość. Ucieszyłaby mnie większa dostępność audiobook'ów np. jako dodatków do pism. Albo dostępność np.
e-book'ów ( najnowszych tytułów) przez internet za roczny abonament.

Pozdrawiam

:D


09 sty 2009 9:40:32
Użytkownik

Dołączył(a): 20 lis 2008 12:58:01
Posty: 177
eCzytnik: kindle DX
Post 
dość dobre jest
http://www.audible.co.uk
można tam dość tanio kupić audioksiążki (po angielsku), dają też ściągnąć za darmo fragment książki w słabym bitrate, można sprawdzić jak to brzmi
przydałoby się coś takiego po polsku...


09 sty 2009 11:05:31
Zobacz profil
Post Re: sklep z książkami elektronicznymi
Ja też się nie zgadzam odnośnie słabej passy sprzedaży e-booków. Sam prowadzę partnerski serwis [ale URL można sobie darować - Mori] i jestem zadowolony nie tylko z użytkowników mojego serwisu, ale przede wszystkim z e-booków które promuję.
Nic nie działa lepiej niż zakupienie samemu kilku interesujących sztuk.

Wszystko zależy od tego ile w to włożycie własnego zaangażowania, czasu i nie ukrywajmy - pieniędzy. Nie ma nic za darmo.

Poza tym promuję tylko poradniki - żadnych harlekinów.

TUTAJ jest serwis partnerski w którym dowiecie się więcej o tym programie. Jest lepszy niż ten wymieniony w pierwszych kilku postach.
Przynajmniej według mojej oceny.


30 maja 2009 22:19:15
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron