Teraz jest 19 mar 2024 9:13:07




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Czytnik a zeskanowane odreczne pismo 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 03 sty 2011 21:24:12
Posty: 4
eCzytnik: Brak
Post Czytnik a zeskanowane odreczne pismo
Stoje przed zakupem czytnika i zastanawia mnie jedna kwestia. Otoz na swoim urzadzonku bede potrzebowal przegladac pdfy w ktorych beda zeskanowane formularze ktore czesciowo sa wydrukowane na komuterze a czesciowo wypelniane odrecznie dlugopisem. Co do skanow i ogladania na komputerze nie ma z tym problemu ale jak to bedzie wygladalo na czytniku? Ma ktos doswiadczenie w tej dziedzinie? W innym poscie polecano mi kindle 3 :)


04 sty 2011 21:07:54
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 13:54:46
Posty: 656
Lokalizacja: Atol Bikini
eCzytnik: PRS-505, eClicto, Kindle 3, HTC LEO
Post Re: Czytnik a zeskanowane odreczne pismo
Witam,

@Apes1 - chyba sobie lekko jaja z nas robisz :twisted:

To jest Twój post w innym temacie:

Apes1 napisał(a):
Witam!

Od dłuższego czasu nosi mnie, żeby kupić jakiegoś readera :) Decyzja zapadła więc kupuje. No i moja prośba o pomoc w wyborze do bardziej doświadczonych ode mnie.

Dysponuje kwotą 500-600zł, wiem, że to nie dużo, ale z drugiej strony nie jestem nie wiadomo jakim zapaleńcem :) Ot co jakiś wieczór lubię sobie poczytać do poduszki.

Znalazłem 2 moim zdaniem ciekawe oferty:
Sony PRS-500 http://allegro.pl/sony-prs-500-ebook-reader-czytnik-etuii-skorzane-i1391709688.html
oraz
Onyx Boox 60S http://www.vobis.pl/oferta/audiobook_e-book/czytniki_ksiazek_elektronicznych/879346_czytnik_onyx_boox_60s_6.aspx

Onyx trochę droższy ale można by było przeżyć :)

Co waszym zdaniem jest atrakcyjniejsze?
Z tego co zauważyłem Onyx nie obsługuje DOC ale chyba można przerobić na EPUB więc to chyba nie problem....

Ewentualnie może coś innego?
Z góry dzięki wszystkim za zainteresowanie :)

Na marginesie....
Jak się sprawdza czytanie na IPAD? :)


W odpowiedzi na ten post dostałeś określoną rekomendację. Może objaśnisz, gdzie pisałeś w wyż. cyt. poście o pdf-ach, i to pdf-ach zawierających formularze, które dodatkowo zawierają pismo ręczne????

Jednym słowem, najpierw pytasz o czytnik o podstawowej funkcjonalności, a PO uzyskaniu odpowiedzi z określoną rekomendacją nagle zmieniasz całkowicie założenia funkcjonalne sprzętu - wskazując, że sprzęt będzie wykorzystywany do czegoś całkowicie innego!

Żeby niepotrzebnie nie bić piany. Do tego, o czym piszesz w tym temacie - tj. do czytania pdf z formularzami - musisz kupić czytnik o ekranie 9+ cali. HOWGH!!!
Uzasadnienie takiej tezy BEZ problemu znajdziesz w już NAPISANYCH postach - wystarczy użyć opcji "szukaj".
Zła wiadomość jest tego rodzaju, że do wskazanego budżetu musisz przy takim zakupie dołożyć ca 1k PLN - i nie ma zmiłuj, chyba, że kupisz sobie tablet, ale to już wykracza poza temat o czytnikach.

Temat zamykam, traktując go jako kolejne pytanie o sprawy dawno już opisane i wyjaśnione na forum!

_________________
Pozdrawiam,
Chesuli

Cytuj:
Kobiety nie można zmienić.
Można zmienić kobietę, ale to nic... nie zmieni.


04 sty 2011 22:14:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron