Teraz jest 28 mar 2024 20:26:41




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Kij w mrowisko: Onyx i62HD Angel Glow czy Kindle Paperwhite 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012 16:09:03
Posty: 135
eCzytnik: Kindle Paperwhite
Post Kij w mrowisko: Onyx i62HD Angel Glow czy Kindle Paperwhite
Stoję przed zakupem nowego czytnika dla żony. Mam dwa typy do wyboru: Onyx i62HD Angel Glow i Kindle Paperwhite. Nie wiem, który wybrać. Ponieważ to jest dział Kindle, bardzo bym prosił, żebyście spróbowali uzasadnić mi, dlaczego miałbym wybrać właśnie PW, a nie Onyxa. Brak EPUB-a w Kindlu nie jest obecnie tak silnym argumentem jak półtora roku temu, gdy kupowałem żonie Onyxa, ponieważ wszystkie księgarnie udostępniają już MOBI, aczkolwiek muszę wziąć pod uwagę fakt, że żona ma w swojej biblioteczce już trochę książek w EPUB-ach (wiem, że jakby co to mogę je skonwertować, aczkolwiek z doświadczenia wiem, że to nie zawsze wychodzi najlepiej). Dodatkowo oferta Amazona jest nieporównywalnie większa od sklepu Onyxowego. Interesują mnie takie aspekty jak subiektywna łatwość użytkowania, serwis, jakość urządzenia, (bez)awaryjność, (przewidywany) okres wsparcia, itp. Wszystko co Wam przyjdzie do głowy.

Żeby było jasne - w chwili obecnej ja mam Kindle 4 Classic, żona ma Onyxa A60. Tego Onyxa ja "serwisuję". Brak wsparcia (update'ów) do urządzenia, które kosztowało mnie 750zł po roku od jego zakupu zdecydowanie nie przemawia za kontynuacją tej linii. Ja bym jej chętnie Kindla kupił, zwłaszcza, że w kieszeni zostałoby jakieś 150zł, ale nie chcę zrobić błędu.


23 kwi 2013 10:38:05
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Kij w mrowisko: Onyx i62HD Angel Glow czy Kindle Paperwh
Odpowiedzi tu: jaki-czytnik-wybrac-f177/kij-w-mrowisko-onyx-i62hd-angel-glow-czy-kindle-paperwhite-t13384.html

Peri Noid, Do tego typu dyskusji jest osobny dział...

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


23 kwi 2013 11:39:50
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: