Teraz jest 28 mar 2024 22:00:46




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Jak Amazon kiwa zwykłych "Kowalskich" czy "Smithów" 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 16 sty 2014 21:41:09
Posty: 30
eCzytnik: Kobo Glo
Post Re: Jak Amazon kiwa zwykłych "Kowalskich" czy "Smithów"
A tam od razu kiwa. To taki zwyczajny "margines" na kilka przyszłych czytników. W przypadku chwilowego zaćmienia twórców, będą mogli stopniowo wypuszczać upgrade, który już od dawna był dostępny lecz niewielu o nim wiedziało. No w końcu najważniejszy jest stopniowy i stały rozwój :mrgreen:


21 paź 2016 16:10:53
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 kwi 2012 18:56:52
Posty: 405
eCzytnik: Pocketbook Inkpad 3
Post Re: Jak Amazon kiwa zwykłych "Kowalskich" czy "Smithów"
A są tacy co doznają orgazmu kindlowego..


21 paź 2016 17:40:46
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 23 paź 2011 21:27:09
Posty: 15
eCzytnik: Kindle
Post Re: Jak Amazon kiwa zwykłych "Kowalskich" czy "Smithów"
Ale to nie jest tak że to tylko exlusive dla developerów ? W końcu wszystkie te funkcje zostaną ewentualnie dodane w wersji konsumenckiej czyż nie ? A może się mylę ?

A w ogóle jak zdobyłeś dostęp do takiego czytnika ? I czy móglbyś podać wersje FW żebyśmy wiedzieli o ile numerów jest ono do przodu w stosunku do oficjalnie dostępnego FW ?

Ja jako posiadacz PW3 mam tylko nadzieję że Amazon będzie jeszcze długo rozwijał FW dla tego modelu. Nie chciałbym skończyć jak posiadacze starszych modeli (np. PW1)


31 paź 2016 3:06:36
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 23 paź 2011 21:27:09
Posty: 15
eCzytnik: Kindle
Post Re: Jak Amazon kiwa zwykłych "Kowalskich" czy "Smithów"
Dzięki za informację ale wciąż nie odpowiedziałeś na moje główne pytanie. Czu uważasz że te developerskie bajery zostaną opstatecznie wprowadzone, w kolejnych wersjach oficjalnego FW, że wersja developerska to po prostu beta i zapowiedź tego co będzie, czy też developerzy raczej zostawią te funkcje tylko dla siebie ?

No i mały offtop odnośnie nowej platformy o której piszesz. Wiadomo już coś na jej temat ? A jeśli nie to jakie sa twoje przewidywania co do tego czym ona będzie ? Oczywiście pytam wyłącznie z czystej ciekawości bo jestem zadowolony ze swojego PW3 i nie zamierzam go zmieniać.

No i ostatnie pytanie, w związku z pogłoskami o wejściu Amazona do Polski, myślisz że możemy liczyć na oficjalne polskie tłumaczenie dla czytników ? Mimo wszystko trochę mi go brakuje, ale nie chce mi się jailbreakować czytnika tylko dla samego spolszczenia. Po za tym podobno sam proces jest dość skomplikowany. Nie chciałbym niczego zepsuć tym bardziej że już kiedyś uwaliłem swój Kindle Keyboard, przez eksperymenty z Duokanem...


01 lis 2016 4:06:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: