Teraz jest 28 mar 2024 16:11:11




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Uwaga! dobry film w TV! 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2008 12:48:18
Posty: 26
Post Uwaga! dobry film w TV!
Pomysł zagarnięty przeze mnie z innego forum. Chodzi o to by na bieżąco wpisywać tutaj informacje o wartych obejrzenia filmach, które emituje nasza telewizja. Plus kilka słów komentarza, mini recenzji etc... Coś przyciągnęło Twoją uwagę w trakcie przeglądania gazety z programem? Uważasz, że któregoś filmu nie można przegapić, lub że spodoba się użytkownikom forum? Podziel się z innymi :)

Ja właśnie zauważyłam że jutro (a właściwie pojutrze bo już po północy) o 0:20 na TVP2 będzie "Truposz" Jarmuscha z Johnnym Deppem. Myśłę że wymienienie tych dwóch nazwisk wystarczyłoby jako rekomendacja, dodam jeszcze że film warto obejrzeć dla znakomitych czarno-białych zdjęć, pięknej muzyki i licznych nawiązań do poezji W. Blake'a


18 sie 2008 18:07:28
Zobacz profil
Post 
Ja szczerze od półtora roku prawie w ogóle nie oglądam TV tylko wszystko idzie mi z RS na kompa, ale w sobotę ma się rozpocząć emisja serialu który jest oparty na hiciorku pt. LOST, tytuł tego serialu bodajże brzmi "Zagubieni z lotu 27" i będzie emitowany w TVP1.
Zagubieni bardzo mi się podobali więc jestem ciekaw jaki okaże się ten serial, opowiada on o dzieciach/nastolatkach którzy przeżyli katastrofę samolotu.
Szczerze wątpię żeby był tak dobry jak LOST ale chciałbym polecić go wszystkim fanom LOST, może akurat komuś przypadnie do gustu.


04 wrz 2008 19:04:36
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2007 19:54:49
Posty: 88
Post 
Ja bym nie polecała. Możecie się zawieść. Niestety ten serial nie ma takiego wydźwięku jak LOST. Nie liczcie na jakieś super tajemnice, poplątane wątki, zbiegi okoliczności itp. Nie mówię, że jest zły. Jednak to film kierowany do młodzieży. Raczej przygodowy. Skupia się bardziej na sprawach przyziemnych - odnajdywanie jedzenia, budowa schronienia, próby nawiązania konaktu ze światem, oczywiście przyjaźń i miłość. Taka szkoła przetrwania dla nastolatków w dziczy. Raczej jako lekka rozrywka niż trzymający w napięciu serial.


04 wrz 2008 19:16:15
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron