Teraz jest 23 kwi 2024 10:13:12




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Zakup Sony prs 505 w USA - jak i gdzie? 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2008 15:33:49
Posty: 11
Post Zakup Sony prs 505 w USA - jak i gdzie?
Witam,
no i zapragnąłem go mieć...
Może ktoś kupował w Stanach albo zna sposób na tanią wysyłkę do polski lub adres sklepu który taką wysyłkę prowadzi. Zakup czytnika na allegro za 920pln nie jest dla mnie rozwiązaniem. W jaki sposób najlepiej dokonać płatności za zakupiony w stanach sprzęt?
Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc.




-----------------Dodane: 23.04.08--------------
Nie tworząc nowego postu odniosę się do wypowiedzi @lipcia poniżej

Napisałem dokładnie to samo ale bardzo zależało mi na szybkiej odpowiedzi a dział Pomocna dłoń nie jest niestety za często przeglądany.
Tutaj temat do zamknięcia a tego ja nie mogę zrobić.


Ostatnio edytowano 23 kwi 2008 17:04:57 przez stralbas, łącznie edytowano 1 raz



19 kwi 2008 18:14:52
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 kwi 2008 18:05:09
Posty: 115
Post 
stralbas napisał(a):
W jaki sposób najlepiej dokonać płatności za zakupiony w stanach sprzęt?

jezeli bedziesz kupowal bezposrednio w USA to nikt ci nic nie wysle jesli nie zaplacisz karta kredytowa (czasami sa sklepy, ktore honoruja PayPal) - ponadto przed kupnem warto sprawdzic czy sklep rzeczywiscie wysyla do Polski (za ile) i czy wysle ci jako GIFT - inaczej na 99% masz clo i VAT na granicy

tania wysylka to firmy typu POLAMER i tak wlasnie wysylaja osoby sprzedajace na Allegro - mysle, ze 900 zl to nie jest duzo, sprzedawca zarabia ok 200 zl - biorac pod uwage, ze bierze na siebie koszty przesylki, ubezpieczenia i ewentualnego uzerania sie z Urzedem Celnym - jesli cos sie nie uda zareczam, ze koszty beda znacznie wyzsze

poza tym pytasz praktycznie o to samo w drugim poscie wiec zaraz posypie sie uwaga od administracji :)

_________________
Konrad


23 kwi 2008 5:35:48
Zobacz profil
Post 
a nie lepiej kupic cybook'a ? produkuja we Francji, wyswietla polskie znaczki bez zadnych modyfikacji firmware'u no i ogolnie nie produkuje go zadna wielka miedzynarodowa korporacja :-)
Od pol roku jestem szczesliwym uzyszkodnikiem tego uzadzonka i bardzo je sobie chwale :-) polecam je z calego serca : bookeen.com no a jesli bardzo chcesz sony z usa to skontaktuj sie ze mna na pw - mieszkam w usa wiec kupic to nie problem


12 maja 2008 18:12:15
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: