Teraz jest 28 mar 2024 18:26:21




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
sony PRS-T1 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 31 mar 2012 19:12:12
Posty: 3
eCzytnik: Sony prs T1
Post Re: sony PRS-T1
Witam wszystkich kupiłem sobie ostatnio sony prs t1 i chciałem się dowiedzieć od osób posiadających ten że czytnik czy spotkali się z sytuacja że mimo że książka posiada np 200 stron to po przeczytaniu 60 stron czytnik wraca na początek książki natomiast jak wezmę ręcznie przejdę do 61 strony to mogę czytać dalej i moje pytanie brzmi czy da się zrobić tak żeby nie trzeba było ręcznie przechodzić do następnej stron.


31 mar 2012 19:16:12
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 paź 2011 9:01:08
Posty: 30
Post Re: sony PRS-T1
Może być problem z tą jedną książką - na tej stronie jakiś kod (być może błędny), z którym czytnik sobie nie radzi.
Można spróbować zaktualizować oprogramowanie czytnika i sprawdzić, czy pomogło.


31 mar 2012 21:50:03
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 kwi 2012 8:35:36
Posty: 1
eCzytnik: SGS
Post Re: sony PRS-T1
Witam
Dziwna sprawa z PRS-T1 w Polsce. Przymierzam się do zakupu i wysłałem nawet pytanie do Działu Obsługi Klienta Sony. Oto Odpowiedź:
Cytuj:
Witam,
dziękujemy za kontakt z firmą Sony Europe.
Panie Witoldzie, firma Sony nie wprowadzi czytników do oficjalnej sprzedaży. Jeśli chodzi o gwarancję, będzie ona respektowana w przypadku zakupu urządzenia na terenie krajów Unii Europejskiej. W przypadku zakupu urządzeń w Stanach Zjednoczonych, nie będą one podlegać gwarancji w Polsce.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o ponowny kontakt.
Z poważaniem,
Katarzyna Czaj..........
Dział Obsługi Klienta
Sony Europe Limited (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce
ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
0 801 500 500 lub 48 22 33 88 700

Nazwisko Pani Katarzyny celowo wykropkowałem (ochrona danych osobowych (?)) ;-)


05 kwi 2012 8:46:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 paź 2011 9:01:08
Posty: 30
Post Re: sony PRS-T1
Widać uznali, że sprzedaż byłaby za mała, by im się opłacało przygotować lokalizację oprogramowania.


05 kwi 2012 9:06:00
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: sony PRS-T1
shinran napisał(a):
Cytuj:
Witam,
dziękujemy za kontakt z firmą Sony Europe.
Panie Witoldzie, firma Sony nie wprowadzi czytników do oficjalnej sprzedaży. Jeśli chodzi o gwarancję, będzie ona respektowana w przypadku zakupu urządzenia na terenie krajów Unii Europejskiej. W przypadku zakupu urządzeń w Stanach Zjednoczonych, nie będą one podlegać gwarancji w Polsce.
To samo usłyszałem, jak dzwoniłem do nich z podobnym zapytaniem. Z tą różnicą, że również czytników zakupionych na terenie UE nie bedą serwisowali sami, tylko odsyłają do firm, dystrybuujących czytniki.
Podali mi numer telefonu, do miejsca gdzie mógłbym się spodziewać wsparcia technicznego (niestety nie mam go już, ani nie pamiętam nazwy), ale nie mogłem się tam dodzwonić przez 2 dni i poddałem się.

_________________
W Obrazek też ;)


05 kwi 2012 13:15:20
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2012 16:41:59
Posty: 2
Lokalizacja: Polska
Post Re: sony PRS-T1
Dzięki @airs, @shinran
miałem potwierdzić tą informację z Sony Centre, ale widzę, że sprzedawca chyba się zagalopował, pewnie nie chciał wypuścić mnie z niczym i dał mi "marchewkę na kiju".

Hej to w takim razie, gdzie proponujecie zakupić czytnik Sony. Wujek Google mówi tylko o dwóch sklepach Pixmani, Redconie. Jak tam z gwarancjami, reklamacjami u nich.

@mcolka u kogo kupiłaś swój czytnik?

Zastanawiam się jeszcze nad Cybookiem Odyssey i PocketBookiem 622.


05 kwi 2012 23:09:13
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: sony PRS-T1
Redcoon daje swoją gwarancję na PRS-T1, mają wszystkie kolory :) Chyba są w porządku...
A Onyx boox odpadł? (że tak napomknę o moim faworycie ;) )

_________________
W Obrazek też ;)


05 kwi 2012 23:45:48
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 07 kwi 2012 15:34:46
Posty: 11
eCzytnik: Sony PRS T1
Post Re: sony PRS-T1
Mori napisał(a):
W PDFach zazwyczaj nie ma problemów z żadnymi fontami (o ile nie są jakoś cudacznie zrobione), tyle, że na 6" ich czytanie nie jest przesadnie wygodne...


Mam problem z pdf-ami. W Readerze widzę bardzo ładnie cały tekst, powiedzmy 300 stron, synchronizuję z czytnikiem, zaczynam czytać i po stronie 12 figa z makiem, pusto, choć ilość stron na dole niby 300. Ale z tego 288 pustych.
;)
Nie mam zielonego pojęcia, gdzie może być błąd.


07 kwi 2012 16:54:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron