Teraz jest 28 mar 2024 14:38:31




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Sony PRS-505 z Libri.de - czy ktoś kupował? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 04 sty 2010 23:01:09
Posty: 2
Post Sony PRS-505 z Libri.de - czy ktoś kupował?
Witam,

Po przestudiowaniu lektury tego forum stwierdziłem, że spośród obecnie dostępnych czytników - Sony PRS-505 wypada najlepiej w stosunku jakość/cena. Wiadomo, że w naszym wspaniałym kraju jego zakup jest póki co niemożliwy dlatego zainteresowała mnie oferta niemieckiego sklepu Libri.de (http://www.libri.de/shop/action/productDetails/7839892/sony_reader_prs_505.html). W tej chwili jest dostępny w bardzo korzystnej cenie 199 EUR - stąd moje pytanie czy ktoś już może zdecydował się na skorzystanie z oferty tego sklepu (lub innego niemieckiego np. Thalia.de) i może się ewentualnie podzielić jakąś opinią? Zdaję sobie sprawę, że czytnik będzie posiadał niemiecką wersję firmware-u jednak z jego zmianą nie powinno być raczej większego problemu (bynajmniej na podstawie prezentowanych tutaj postów i opinii). Z tego co znalazłem na stronie sklepu wysyłki zagraniczne są jak najbardziej realizowane.

Z góry dziękuje za odzew,
--
Pozdrawiam
PaVliK


04 sty 2010 23:47:54
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lis 2009 11:55:34
Posty: 85
eCzytnik: Kindle 3G
Post Re: Sony PRS-505 z Libri.de - czy ktoś kupował?
Ja kupowałem w MediaMarkt na terenie Niemiec w cenie za 199 euro. Właśnie wczoraj wróciłem z Niemiec i widziałem w MM PRS505 w tej samej cenie. Jeżeli mieszkasz gdzieś niedaleko granicy sugeruje wybrać się do dowolnego sklepu.


05 sty 2010 0:18:20
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 sty 2010 23:01:09
Posty: 2
Post Re: Sony PRS-505 z Libri.de - czy ktoś kupował?
Niestety do granicy mam spory kawałek także chyba pozostanie mi rozważenie zakupu on-line. Poczekam, może jeszcze ktoś się odezwie ;)


05 sty 2010 11:28:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron