Teraz jest 28 mar 2024 13:23:13




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Prs-600 Walka z polskimi znakami 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sie 2011 9:56:41
Posty: 8
eCzytnik: Sony Reader prs 600
Post Re: Prs-600 Walka z polskimi znakami
Reasumując, dwa kroki by prs-600 działał jak należy bez większych problemów (dla ludzi którzy nie mają przeciwskazań by zrobić flasha):

Po pierwsze zrobić flasha, który jest banalnie prosty. Ściągamy: https://rs605tl3.rapidshare.com/#!downl ... EDB6E960F0
Paczkę wypakować do jakiegoś folderu, podpiąć przez USB eReadera, uruchomić plik runme.bat i postępować jak dziecko przy instalacji programu (wybrać język i next next next : D)

Gdy już wszystko jest zrobione ściągnąć Calibre i zastosować się do instrukcji @Moriego:

Mori napisał(a):
Jeśli masz wolnych pięć minut i Calibre pod ręką, spróbuj:
- pobrać plugin: http://www.mobileread.com/forums/attach ... 1294195355
- zainstalować plugin: w Calibre: Preferencje -> Wtyczki -> Wczytaj wtyczkę z pliku -> Wybierasz ściągnięty plik -> Open -> Yes -> Zastosuj
- dalej w Calibre, w preferencjach: Opcje wspólne -> Dodatkowa stylizacja kodem CSS -> wklejasz:
Kod:
body {font-family: "LiberationSerif";}
-> Zastosuj -> Zamknij
- nie pamiętam, czy to konieczne, ale na wszelki wypadek zamknij i uruchom ponownie Calibre
- ponownie konwertujesz eBooki do formatu ePUB - od teraz powinny mieć w sobie fonty



Mam nadzieje że komuś się to wszystko przyda, tak jak mi, wszystkie informacje znalazłem właśnie na tym forum, ale wygodnie będzie jak całość będzie w jednym miejscu :)

Jeszcze raz dzięki za pomoc wszystkim


10 sie 2011 10:19:23
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 maja 2011 13:36:02
Posty: 393
eCzytnik: PRS 950 BooxM92 Kobo: AuraHD+Aura1
Post Re: Prs-600 Walka z polskimi znakami
Dzięki za wpis.


13 sie 2011 9:56:38
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 wrz 2010 15:00:01
Posty: 20
eCzytnik: Sony PRS-600, Kobo Touch
Post Re: Prs-600 Walka z polskimi znakami
U mnie zadziałało bezbłędnie, dzięki ;-)


22 sie 2011 9:56:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: