Teraz jest 19 kwi 2024 14:45:28




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
[PRS - 600] Problem z kopiowaniem plików na czytnik 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 30 cze 2011 11:43:50
Posty: 2
Post [PRS - 600] Problem z kopiowaniem plików na czytnik
Witam,

Jestem posiadaczem czytnika PRS-600, jak każdy wie po jego zakupie miałem problem z polskimi znakami. Próbowałem opcji konwertowania plików za pośrednictwem Calibre. Niestety po konwersji i wrzuceniu plików na czytnik okazało się, że wyświetlana jest tylko część polskich znaków (ł oraz ó, reszta w zależności od dokumentu to spacja, pytajnik bądź inne literki).

Na swoim komputerze posiadam linuksa i flashowanie było dla mnie ostatecznością, jednak po wielu próbach (i przesiadce na komputer siostry z Win7) postanowiłem zrobić zgodnie z tą instrukcją http://www.the-ebook.org/forum/viewtopic.php?t=12053%29. I znów nic ...

W najbliższy weekend wyjeżdżam i pogodziłem się już z myślą, że niestety przed wyjazdem nie uda mi się ogarnąć polskich znaków. Postanowiłem zatem "sflashować" readera do wersji pierwotnej. I tutaj pierwszy problem po kliknięciu w aplikację PRS600 Updater, akceptacji regulaminu wyskakuje mi informacja, że reader posiada już takowy upgrade, zatem nie powraca do wersji sprzed flashowania (w menu nadal jest język rosyjski).

Jednak największy problem jest taki, że aktualnie przy próbie zrzucenia jakiegoś pliku na PRS'a wyskakuje mi błąd :/. Z tego co się orientuję w szczegółach jest informacja, że dysk z readera jest tylko do odczytu :/.

Kompletnie nie mam już pomysłu, ani siły. Miał ktoś taki problem? Orientujecie się co mogę zrobić?

Pozdrawiam,
m.


30 cze 2011 18:40:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron