Teraz jest 23 kwi 2024 15:35:53




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
News, recenzje, opisy 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 28 mar 2008 14:08:33
Posty: 74
Post 
Co do żywotności baterii to Sony, przesyłając nowy sprzęt załącza obecnie taką sprytna kartkę z której wynika, iż wyłączając czytnik należy to robić poprzez "Device Shutdown". Co do karty, korzystając z SD Kingston 2GB nie miałem żadnych problemów - taką kartę załączył sprzedający. Co do kilku ostatnich postów - częściowo powinny być w dziale problemy ze sprzętem , częściowo w części dotyczącej flashowania :)


01 paź 2008 20:58:04
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 wrz 2008 16:29:22
Posty: 113
Lokalizacja: Skive (Denmark)
Post 
Jesli chodzi o karte, to sie w sumie zastanawiam, czy z niej nie zrezygnowac. Poki co mam okolo 300 ksiazek, ktore nie zajmuja nawet polowy wbudowanej pamieci. Format LRF jest bardzo oszczedny, jak sie odpowiednio skonfiguruje eBook Designera. Na karcie trzymam w sumie tylko kilka wiekszych PDF-ow, bez ktorych moglbym sie obejsc. Jesli karta rzeczywiscie skraca mocno zywotnosc baterii i czas naladowania, to w sumie mozna sie bez niej obejsc.


01 paź 2008 22:03:54
Zobacz profil WWW
Post 
Po zainstalowaniu od Ciebie z paczki Korbii najnowszego flasha wszystko dziala w najlepszym porzadku.Czytnik wreszcie zobaczyl karty pamieci,pojawil sie zegarek,wylaczanie okraglym przyciskiem dziala bez zarzutu.Uzywam kart paamieci do katalogowania muzyki (ktora nie przeszkadza w czytaniu czyli tu muzyka powazna glownie ) na SD a takze ksiazki na Pro Duo razem extra 6 GB wystarczy na duza biblioteke i muzyczna i ksiazkowa.Nie przeszkadza fakt dodatkowego pobierania energii przy zaladowanych kartach pamieci jesli pod reka jest zasilacz ktory mozna ze soba zabrac wszedzie (110-240V).Generalnie sprzet moj jest teraz bez zarzutu.Mam pelna satysfakcje z uzytkowania go.Ladny styl i dobrana wielkosc sprawiaja ze robi pozytywne wrazenie.Jest elegancki.Ludzie w metrze kiedy czytam nim ksiazke dopytuja sie o szczegoly.To dowod na to ze tak jest.


07 paź 2008 19:54:42
Post 
PSP 505 mam np ja ;) Na oryginalnym sofcie milo przeglada się i czyta PDF'y lecz po sflashwaniu pojawiaja sie problemy :/ Niedawno założyłem o tym watek.


09 gru 2008 14:24:34
Post 
Właśnie do mnie dotarł Sony prs-505. Jest super. Co prawda spodziewałem się większego ekranu i słabo widać w świetle żarówkowym to jednak nie narzekam. Tym bardziej, że wcześniej cały czas czytałem na HP 214 czyli wysokokontrastowym wyświetlaczu. Ale wolę jednak e-readera sony 8)


08 sty 2009 23:51:08
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: News, recenzje, opisy
http://www.engadget.com/2009/05/06/sony ... uburban-e/ - proszę bardzo, teraz można mieć PRS-505 w wersji Danielle Steel. Wygląda dość podobnie do tego ostatniego, który oferowali dawno temu - nie sądzicie?

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


07 maja 2009 6:34:38
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: