Teraz jest 29 mar 2024 9:32:43




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Konwersja zabezpieczonego .PDF do innych formatów 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 21:22:21
Posty: 36
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.
Post Konwersja zabezpieczonego .PDF do innych formatów
Witam.
Mam taki problem mam ebooka, który jest w formacie pdf , tylko niestety jest zabezpieczony przed kopiowaniem. Jak można obejść te zabezpieczenie, by móc skopiować ten tekst do zwykłego pliku tekstowego czy do worda ?

Edit: Jak byś mógł był bym wdzięczny ;)


Ostatnio edytowano 07 mar 2008 17:15:29 przez wervi, łącznie edytowano 1 raz



07 mar 2008 15:54:54
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 mar 2008 12:30:15
Posty: 71
Post 
Jeśli jest zabezpieczony, to widocznie jest jakiś przyczyna. Zakładam, że sam zabezpieczyłeś przed trybem innym, niż odczyt i zapomniałeś hasła. Często skuteczną metodą jest zastosowanie programu do OCR. Plik źródłowy może zostać potraktowany jako obraz graficzny, a potem tekst zostanie rozpoznany i zapisany np. jako txt. Nie pamiętam szczegółów, ale jeśli trzeba, to postaram sie sobie to przypomnieć.


07 mar 2008 17:10:39
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 1:18:12
Posty: 22
Post 
Najprościej wysłać sobie pocztą na gmaila a potem dać podgląd jako html - z pliku html można wszystko skopiować.

A tak naprawdę to wystarczy sobie zainstalować jakikolwiek alternatywny program do czytania pdfów (zrobiony przez kogoś innego niż adobe) a nie będzie miał żadnych głupich ograniczeń. Ja używam xpdf i kpdf i nigdy nie spotkałem się z sytuacja aby któryś z nich nie pozwolił mi skopiować tekstu.


07 mar 2008 17:16:49
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2008 18:23:12
Posty: 18
Post 
PDF Password Remover 3.0 usuwa wszelkie zabezpieczenia ;]


08 mar 2008 0:46:48
Zobacz profil
Post 
lukaasm nie zgadzam sie z tobą ze ten magiczny programik kasuje wszelkie zabezpieczenia bo z tego co wiem zależy to od wersjii pdf w którym jest zapisany dokument. Nie mówie oczywiscie ze sie nie mogemylic, ale nie wierze w programy dobre a wszystko. Moim zdanie mozna ro wyedytowac np. w corelu i zapisac jako nowy dokument i bedzie ok


08 mar 2008 1:23:14
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 21:22:21
Posty: 36
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.
Post 
Zrobiłem tak jak Ciapek mówił wysłałem na Gmaila i dało sie skopiować.
Dzięki wszystkim za pomoc.
Temat można już zamknąć.

_________________
Mam radiówkę wiec mogę mieć czasem inne IP....


08 mar 2008 15:21:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: