Teraz jest 29 mar 2024 8:38:34




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Konwersja .PDF do formatów edytowalnych 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2013 21:42:40
Posty: 62
eCzytnik: Onyx c65 Storia
Post Re: Konwersja .PDF do formatów edytowalnych
Pod ręką nie mam. Musiałbym drugi system z kopii przywrócić, z zainstalowanym pdf2epub.


31 sty 2018 22:42:09
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 sie 2016 1:01:17
Posty: 49
eCzytnik: Kindle Paperwhite 3
Post Re: Konwersja .PDF do formatów edytowalnych
U mnie również po reinstalacji komputera "mój ulubiony" program do konwersji czyli PDFtoEPUB przestał działać.
Reinstalacja niczego nie rozwiązuje, bo program prosi o darmową rejestrację, a tak jak wspomniał @Fafrocel strona www już nie działa.
Mam nawet zapisany Login i Kod aktywacyjny, który otrzymałem gdy ten program po raz pierwszy instalowałem i rejestrowałem.
Ale nie ma gdzie tych danych wpisać, gdyż pierwsze uruchomienie wisi na okienku: "Welcome to the DNAML Product Activation Wizard. To continue reading this eBook, you must first activate it. You cannot activate this product without an Internet connection. If you have a dial-up connection, please connect to the Internet now. When you click Start, this Wizard will access the Internet to check for Updates, and download the settings for this product.. ...." i nie łączy się dalej z serwerem, gdyż strona www już nie działa.

Bardzo zależy mi na jego uruchomieniu.
O zaletach PDFtoEPUB wspomniał już wcześniej @Fafrocel.
Fafrocel napisał(a):
Ponieważ wiernie konwertował i pytał o każdą literę/znak. Wynik był dobrą bazą do dalszej obróbki...

Ze swojej strony dodam jeszcze tylko, że kolejne drobne poprawki np. w Sigil, potrafiły stworzyć naprawdę pięknego ebook'a.
Inne programy do konwersji PDF moim zdaniem nie dorównują PDFtoEPUB nawet w części.

athame napisał(a):
Spokojnie. Wiem jak uruchomić ten program i w chwili wolnego czasu (może jutro) sam sprawdzę.


@athame czy możesz jakoś pomóc? Będę szczerze zobowiązany (kolejny raz).

P.S.
Administratorów informuję, że PDFtoEPUB jest (był) w pełni darmowym programem do użytku prywatnego.
Prośba o pomoc w jego uruchomieniu (odtworzeniu do użytkowania) nie powinna więc chyba łamać w żaden sposób prawa.
Szczególnie, że tak jak wspomniałem wcześniej, posiadam zapisane wszystkie dane, które uzyskałem przy jego pierwszym uruchomieniu i rejestracji.


02 sie 2018 16:11:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 sie 2016 1:01:17
Posty: 49
eCzytnik: Kindle Paperwhite 3
Post Re: Konwersja .PDF do formatów edytowalnych
athame napisał(a):
Niestety nie potrafię. Tzn. udało mi się uruchomić ten program,...


A mógłbyś podzielić się informacją jak udało Ci się go uruchomić?
Może i ja bym spróbował Twojego sposobu.


04 sie 2018 19:13:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron