Teraz jest 28 mar 2024 18:11:14




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
szynka w CD i inne zabawy Azjatow szeroko rozumianych :) 
Autor Wiadomość
Post szynka w CD i inne zabawy Azjatow szeroko rozumianych :)
szyneczka
http://pl.youtube.com/watch?v=VOjcnN0PkWU


upiorek :D

http://pl.youtube.com/watch?v=0s-qyj8Quok


01 mar 2008 9:29:15
Post 
Świetne.

Edit by Obi: Zgadza się. W przeciwieństwie do Twojego pomysłu na nabicie 20 postów. Jeszcze kilka takich jednowyrazowców i dołączysz do grona zbanowanych. A tymczasem dowiesz się, co czują ludzie, których licznik ostrzeżeń rośnie.

------------------ Dodano: Dzisiaj o 19:37:55 ------------------
- Niech co Krwawy Admin ?
- Niech żyje !!!

A co Twoim zdaniem miałem napisać ?
"Głębokie poruszenie spowodowane tym ambitnym dziełem kinematograficznym
sprawiło, że prawie nie ruszyłem kolacji i adoptowałem dwójkę afrykańskich dzieci" ?

Gdybym chciał nabić 20 postów, to bym wysłał 20 postów.A nie znalazł coś dla jednej
osoby, w 2 tematach wypowiedział się na kilka linijek, a w jednym rzucił głupim tekstem.
I tak licznik pokazuje, że wysłałem 3 posty (?).

Plus jest taki, że ten będzie czwarty :)

Pozdrawiam,
S.


11 mar 2008 20:37:55
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Tym razem nie chce mi się edytować (nie lubię tęczy w postach), więc normalnie odpiszę.

Moim zdaniem wystarczyło w 2-3 wyrazach uzasadnić, dlaczego było to świetne. Nawet dla ułatwienia podam przykłady:
- "bardzo oryginalny pomysł na marnowanie jedzenia w śmieszny sposób"
- "lubię azjatycki humor i widziałem wiele tego typu filmików, ale ten i tak zadziwia pomysłowością"
- "Szynka w CD? Czego to oni nie wymyślą... :D "
- "czyżby nowy gatunek muzyki? ;) "
Tyle przychodzi mi do głowy po obejrzeniu pierwszych 15 sekund pierwszego filmu. Gdybym obejrzał oba, to zapewne miałbym więcej komentarzy. A co do liczby Twoich postów, to 3 w 24 godziny to i tak niezły wynik. Napisałeś więcej niż ponad 95% użytkowników przez kilka miesięcy przed wprowadzeniem zmian. Dlatego nie dziw się, że teraz każdy nowy piszący krótkie wiadomości traktowany jest podejrzliwie.

PS. Uważaj z komentarzami typu "Krwawy Admin" pod adresem moim lub Kella, bo Mori jest o to strasznie zazdrosny. Już jednego użytkownika zbanował za nazwanie mnie Imperatorem. I tylko fakt, że użytkownik ten ponadto "zasłużył się" spamem i kilkoma innymi szczegółami spowodował, że nie odbanowałem go.
PPS. Mam nadzieję, że wieży smakowała szynka :D


11 mar 2008 20:53:59
Zobacz profil WWW
Post 
Obi-One napisał(a):
Tym razem nie chce mi się edytować (nie lubię tęczy w postach), więc normalnie odpiszę.

Moim zdaniem wystarczyło w 2-3 wyrazach uzasadnić, dlaczego było to świetne. Nawet dla ułatwienia podam przykłady:
- "bardzo oryginalny pomysł na marnowanie jedzenia w śmieszny sposób"
- "lubię azjatycki humor i widziałem wiele tego typu filmików, ale ten i tak zadziwia pomysłowością"
- "Szynka w CD? Czego to oni nie wymyślą... :D "
- "czyżby nowy gatunek muzyki? ;) "
Tyle przychodzi mi do głowy po obejrzeniu pierwszych 15 sekund pierwszego filmu. Gdybym obejrzał oba, to zapewne miałbym więcej komentarzy. A co do liczby Twoich postów, to 3 w 24 godziny to i tak niezły wynik. Napisałeś więcej niż ponad 95% użytkowników przez kilka miesięcy przed wprowadzeniem zmian. Dlatego nie dziw się, że teraz każdy nowy piszący krótkie wiadomości traktowany jest podejrzliwie.

PS. Uważaj z komentarzami typu "Krwawy Admin" pod adresem moim lub Kella, bo Mori jest o to strasznie zazdrosny. Już jednego użytkownika zbanował za nazwanie mnie Imperatorem. I tylko fakt, że użytkownik ten ponadto "zasłużył się" spamem i kilkoma innymi szczegółami spowodował, że nie odbanowałem go.
PPS. Mam nadzieję, że wieży smakowała szynka :D


OK, skoro się nie gniewamy to super :)
Żeby całkowicie się zrehabilitować wrzucę parę ebooków z mojej kolekcji, tylko muszę
znaleźć trochę czasu, bo patrząc na instrukcję to nietrywialne zadanie :)

Pozdrawiam,
S.

PS Jeśli tą odpowiedzią zrobię w wątku lekki śmietnik, to z góry przepraszam, ale (wstyd
się przyznać) po raz pierwszy korzystam z forum.


11 mar 2008 21:19:55
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2007 10:41:31
Posty: 84
Post 
Strange... Spokojnie... Tu i tak jest śmietnik, który admini i moderatorzy próbują ogarnąć... A, że ciężkie to zadanie, to się wkurzają... :P

A co do filmiku: Ktoś dawno sprzętu nie karmił... Zeżarła szynke :D Tym azjatom, trzeba dać jakieś zajęcie, bo im się w łepetynach przewraca :D Ich talent i energia się marnuje :D


20 maja 2008 18:51:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: