Teraz jest 29 mar 2024 16:24:39




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Wyspy Paprykarzowe 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 05 kwi 2012 10:59:22
Posty: 268
eCzytnik: sony
Post Wyspy Paprykarzowe
Aneta – bohaterka „Wysp Naftalinowych” powraca wraz ze swoimi niezwykłymi historiami w powieści „Wyspy Paprykarzowe”. W tej części jesteśmy świadkami między innymi tego, jak z trądzikowej nastolatki staje się kobietą. Aneta dojrzewa do miłości, do swojego pierwszego razu z kochanym i kochającym chłopakiem.
Cytuj:

- Ciiiii…. – Andrzej zamyka mi usta długim pocałunkiem.
W tym momencie wstyd i zażenowanie odpływają w otchłanie niebytu. Pozostaje tylko czułość i wzruszenie. Oddech Andrzeja staje się coraz głębszy, a wcześniejsze kanciaste ruchy teraz stają się rytmiczne i skoncentrowane. Czyż ciało nie jest mądre? Jest! Jest cudowne i kochane! Chcę zapamiętać tę chwilę na całe życie, mojego pierwszego mężczyznę, moją miłość i pierwsze doświadczenie Wszechświata!

Obrazek
Oczywiście miłość jest tylko jednym z wielu wątków nastoletniego życia Anety, ale przywołuję go, gdyż bardzo ładnie, pastelowo, został opisany. I lapidarnie, ale w sumie właśnie tyle było potrzeba.
Wyspy Paprykarzowe Anety Skarżyński, to książka zawierająca nie tylko dobry humor i zabawne dialogi, ale i mądre spostrzeżenia powstające w głowie wrażliwej nastolatki.
Polecam.

_________________
przeczytane


15 kwi 2015 18:12:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: