Teraz jest 29 mar 2024 3:24:45




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Sparks 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lis 2008 14:38:33
Posty: 23
Post 
Ja swoją przygodę ze Sparksem zaczęłam od książki "Na zakręcie", która jest zwykłym, sztampowym romansem. Bardzo się na tym zawiodłam. Potem jednak, kierowana ciekawością po obejrzeniu filmu "Pamiętnik" sięgnęłam po książkę o tym samym tytule - i poczułam niedosyt. W końcu jednak trafiłam na "Noce w Rodanthe" o miłości, która może "dopaść" każdego, od nasto- do nawet sześdziesieciolatka. O miłości, która czasem odchodzi zanim zdoła naprawdę rozkwitnąć. Ryczałam jak bóbr. Do dzisiaj nie zmieniłam zdania, że to najlepsza książka tego autora, choć jestem po lektórze "Anioła stróża", "Jesiennej miłości" i "I wciąż ja kocham".


15 gru 2008 17:08:39
Zobacz profil
Post 
Równiez z jego książek przeczytałam tylko "Jesienną miłosc". Kiedyś oglądałam film "Szkoła uczuc" i to dzięki temu folmowi sięgnęłam po książkę Sparksa. Bardzo ciekawa i poruszająca opowiesc o miłosci i napotkanych na jej drodze przeszkód.


18 gru 2008 17:23:47
Post Re: Sparks
uwielbiam czytać książki Sparksa, bardzo lubie jego styl.Zastanawiam się z kąd bierze pomysły na swoje książki.Maja one w sobie tyle smutku ale również radości


01 lip 2009 11:17:08
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 23:53:10
Posty: 31
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Post Re: Sparks
iwka napisał(a):
uwielbiam czytać książki Sparksa, bardzo lubie jego styl.Zastanawiam się z kąd bierze pomysły na swoje książki.Maja one w sobie tyle smutku ale również radości



Dziwna ta Twoja wypowiedź w stylu "uwielbiam czytac książki Sparksa...." itd. Bo gdybyś sięgnęła po jego "Trzy tygodnie z moim bratem" otrzymałabyś dokładne genezy SKĄD (bo tak się to słowo pisze, to tak na marginesie) bierze pomysły. Polecam również jego stronę internetową www.nicholassparks.com


01 lip 2009 17:10:14
Zobacz profil
Post Re: Sparks
Dziękuję za podpowiedź.Z checią przeczytam "Trzy tygodnie z moim bratem"I dowiem się "z kąd"Sparks bierze pomysły, ale przepraszam powinno się pisać SKĄD.Nie wedziałm że użytkownicy forum są tak przewrażliwieni.


03 lip 2009 20:02:49
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 23:53:10
Posty: 31
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Post Re: Sparks
iwka napisał(a):
Dziękuję za podpowiedź.Z checią przeczytam "Trzy tygodnie z moim bratem"I dowiem się "z kąd"Sparks bierze pomysły, ale przepraszam powinno się pisać SKĄD.Nie wedziałm że użytkownicy forum są tak przewrażliwieni.



NO PROBLEM. Nie odbieraj uwag tego typu, że ktoś jest przewrażliwiony. Absolutnie. Osobiście mnie drażnią błędy ortograficzne i tego nie zmienię. Polecam Sparksa WYBÓR - na pewno Ci się spodoba.


04 lip 2009 11:58:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron