Teraz jest 18 kwi 2024 2:19:43




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Powieści Lawyer Spencer 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 17 lip 2007 14:30:50
Posty: 22
Post Powieści Lawyer Spencer
Ostatnio kupiłam powieść lawyer Spencer "Osobne Łóżka" i poprostu nie mogłam się od niej oderwać. Jest to opowieść
o poszukiwaniu miłości w dorosłym życiu, nie tylko fizycznej, a raczej miłości do osób bliskich męża córki, i jednocześnie próba
zrozumienia dlaczego nie potrafi kochać ojca. Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś czytał inne powieści tej pisarki


28 maja 2008 10:18:44
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lut 2008 18:00:18
Posty: 32
Post 
Mały błąd. Ta pisarka nazywa się LaVyrle Spencer.
Ja czytałam Powój - wspaniała książka. Opowiada o młodej wdowie z małymi dziećmi i jeszcze jednym w drodze, która rozpaczliwie szuka męża, który pomógłby jej w pracy na roli (o ile dobrze pamiętam) i Willu, byłym więźniu, który z tego powodu nie może znaleźć porządnej pracy (poza tym on - sierota - marzy o rodzinie). Poznają się, gdy on odpowiada na jej jakże nietypowe ogłoszenie i zostaje zaakceptowany. Początki ich małżeństwa z rozsądku nie były lekkie, ale w końcu zaczynają sobie ufać, zaprzyjaźniają się, a potem przychodzi miłość. Naprawdę cudowna książka.

_________________
Wolter: Nie zgadzam się z tym, co mówisz, ale do śmierci będę bronił twojego prawa do wypowiadania tego, co myślisz.


31 maja 2008 22:15:08
Zobacz profil
Post 
LaVyrle Spencer pisze same świetne książki. Czytałam kilka, tylko w tej chwili nie pamiętam tytułów. Nie mogłam się od nich oderwać. Są naprawdę super. Serdecznie polecam.

Edit by Obi: Ost za spam.


01 cze 2008 17:07:44
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron