Teraz jest 29 mar 2024 14:51:07




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Sandemo Margit - Zauroczenie 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2008 13:25:36
Posty: 25
Post Sandemo Margit - Zauroczenie
Jest to ksiazka wchodzaca w sklad serii Sagi o ludziach lodu.

Akcja opowieści rozgrywa się na przestrzeni wieków od XVI do XX i toczy się w krajach skandynawskich tj.Dania, Norwegia czy Szwecja.
Opowieśc ta jest o tym jak to przodek rodu Ludzi Lodu zawarł pakt z diabłem w zamian za nieśmiertelnośc (Tengel Zły) od tamtej pory w każdym pokoleniu jedna osoba była dotknięta ''złym dzidzictwem" to znaczy czyniła zło. Pewnego razu osoba dotknięta postanowiła odwrócic zły los i czynic dobro. Nazwano go zatem Tengelem Dobrym. Książka te opowiada o ciężkiej jego walce ze złem.
Po przeczytaniu Zauroczenia napewno bedziecie ciekawi jak potocza sie dalsze losy bohaterow ale to juz zostawie tajemnica.

Saga o ludziach lodu to seria składająca się z 47 książek współczesnej norweskiej pisarki Margit Sandemo.
Jest to gatunek trochę mieszany ponieważ można tu znalezc i romans i horror i fantasy.
Po wielu latach siegnelam ponownie po ksiazke ktora dalej mnie fascynuje i wciaga i ktora czytam z zapartym tchem. Jak dla mnie najciekawsza opowiesc jaka do tej pory czytalam.
Gorąco zachęcam do przeczytania tej serii ksiazek akurat starczy na długie zimowe wieczory


12 gru 2008 15:08:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron