Teraz jest 29 mar 2024 11:34:34




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Przedsmak 
Autor Wiadomość
Post 
No to ładnie pociągłeś. Ze zniecierpliwieniem czekamy :)


10 mar 2008 14:56:56
Użytkownik

Dołączył(a): 20 mar 2008 20:47:56
Posty: 54
Post 
Tytuł mówi sam za siebie : "Przedsmak" ;) Sczerze mówiąc po przeczytaniu tego utworu ryknęłam śmiechem . Wyobraziłam sobie uzależnionego od internetu desperata , który siedzi przed komputerem w samych gatkach , aż tu nagle ....zabrakło prądu . Skąd wynika jego frustracja ? Ano zamiast gapić się z uwielbieniem w ekran monitora musiał spojrzeć w okno , a tam ...bloki i strony zmienić nie można .:) Cóż mógł zrobić biedaczek? Znał tylko jeden sposób wywarcia zemsty na bliźnim : zbanować ! Nie wiem jak wyglądało banowanie w realu. Dominika , aczkolwiek wstrząsnęło nią to wydarzenie, uszła z życiem ;) Podsumowując : wartość literacka - brak , ale jako przestroga dla uzależnionych od netu i coś ku uciesze gawiedzi- może być :)


22 mar 2008 19:49:51
Zobacz profil
Post 
Ach! Wyborne, język od razu przypadł mi do gustu. Słowa dobrane świetnie. Czekam na kontynuację! (myślę, że ten "ban" można podciągnąć pod wiele sytuacji - historyjka daje więc dużo do myślenia!)


24 mar 2008 18:20:44
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: