Teraz jest 19 kwi 2024 15:28:01




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Reklamacja PW 3 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 02 lip 2015 20:36:34
Posty: 3
eCzytnik: PW 3
Post Reklamacja PW 3
Witajcie
Mam dla was jedno pytanie.
Wiem, że problem reklamacji ( a właściwie brak problemu podczas reklamacji ), był już wałkowany tysiące razy jednak nie znalazłem jednej odpowiedzi na dręczące mnie pytanie.
Zauważyłem, że obudowa zaczyna się delikatnie odklejać od tej części co jest przy ekranie ( nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć ) i powstały tam takie małe wgniecenia. Nie przeszkadza to w ogóle w czytaniu ( nawet jak się komuś nie powie to tego nie zauważy ) jednak chciałbym mieć w pełni sprawny czytnik ponieważ zamierzam z niego kilka lak korzystać.

Ale odnośnie pytania, wiem, że Amazon nie robi żadnych problemów z wymianą, jednak jak to jest z pobraniem kwoty z karty kredytowej ? Korzystam z karty wirtualnej ING i nie wiem jaką kwotę muszę na niej mieć aby reklamować czytnik. Jedno piszą, że dolara , inni że całą wartość produktu.

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi

Pozdrawiam


18 lip 2015 19:03:47
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lip 2012 11:53:07
Posty: 469
eCzytnik: Nook ST, PB 613
Post Re: Reklamacja PW 3
Nie wiem jak jest z reklamacja, ale co do kwoty to podejrzewam, ze chodzi o 1 $ bo to jest typowe sprawdzenie karty - , tak działają wszelkie płatności dokonywane z karty kupując za granicą.
Każdorazowo na karcie oprócz kwoty głównej za zakupy jest blokowana kwota 1 $ ( w przeliczeniu na złotówki jeśli to karta prowadzona w PLN) i jest zwracana po zakończeniu transakcji.


18 lip 2015 20:09:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: