Teraz jest 29 mar 2024 17:54:05




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Paperwhite 3 nie uruchamia się 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 14 gru 2017 17:55:16
Posty: 2
eCzytnik: Kindle Paperwhite 3
Post Paperwhite 3 nie uruchamia się
Witam, mam Kindla Paperwhite 3 od ponad 2 lat, ostatnio przeleżał miesiąc w szufladzie. Teraz gdy go chciałem uruchomić tylko miga ekranem. Po zgłoszeniu do supportu, napisali że uszkodzona bateria, ale nie wymienią czytnika bo jest po gwarancji, zaproponowali upust na nowy zakup i tyle.
Mam pytanie czy czytnik jest jeszcze do reanimacji? Aktualnie ma wymienioną baterię ale efekt jest ten sam, dwa razy mignie ekranem, potem pokazuje się na sekundę drzewko Kindle, potem mignie raz i koniec, za około 10sekund to samo i tak w kółko ta sama sama sekwencja.
Czy ktoś rozpoznaje co to może być? Reset 40-sekundowy już robiłem kilka razy. Teraz odkryłem że komputer nie widzi czytnika. Lamka pomarańczowa świeci się przy ładowaniu, zielona po naładowaniu.


14 gru 2017 19:58:25
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012 19:55:38
Posty: 218
eCzytnik: Kobo Aura ONE
Post Re: Paperwhite 3 nie uruchamia się
Magicjax napisał(a):
czy czytnik jest jeszcze do reanimacji? Aktualnie ma wymienioną baterię ale efekt jest ten sam,

to jest pytanie do serwisu, bez obejrzenia sprzętu od środka, na podstawie lakonicznego opisuu, nikt Ci raczej nie postawi trafnej diagnozy.
Czasem naprawa może się nie opłacać, używki PW można nabyć już od ok. 2 stów.

Czy możesz napisać za ile zaproponowali nowy model?


14 gru 2017 21:14:56
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 gru 2017 17:55:16
Posty: 2
eCzytnik: Kindle Paperwhite 3
Post Re: Paperwhite 3 nie uruchamia się
Nie mam narzędzi do sprawdzania napięć i innych parametrów, nie mam tez kabla szeregowego żeby go podłączyć i sprawdzić błędy. Napisałem to co się z nim dziej w tej chwili. Szukałem też serwisu który by za kasę podpiął pod komputer i wgrał nowy obraz systemu. Bez powodzenia. Trudno, sprzedam na części.


15 gru 2017 11:12:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron