Teraz jest 24 kwi 2024 6:24:20




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Problem z update software 3162BN 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 02 paź 2012 14:57:51
Posty: 1
eCzytnik: Prestigio 3162BN
Post Problem z update software 3162BN
witam. Mam problem z aktualizacją oprogramowania w tym ebooku. Ściągnąłem sobie update 1.5 ze strony prestigio uruchamiam RK27, próbuję wgrać plik .img i pojawia mi się coś następującego: Obrazek próbuje kliknać switch aby różowa ramka zmieniła się na zieloną ale nic się nie dzieje..nie mam pojęcia czym to może być spowodowane..Mam windowsa 7 64bit jak i 32bit. Próbowałem inne sloty usb, tryby zgodności oraz administratora ale nic nie pomaga..usb drivery zainstalowały się same i nie wiem jak manualnie to zrobić bo za każdym razem jak biorę aktualizuj sterownik i podaje ścieżke pliku to niby cos tam mieli ale dalej nic sie nie zmienia..Proszę was o Pomoc. a druga sprawa to jak zrobić aby rotacja działała?


02 paź 2012 15:20:32
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 09 kwi 2013 12:47:19
Posty: 47
Post Re: Problem z update software 3162BN
Ściągnij plik z aktualizacją do wersji 1.0 z tego archiwum wybierz sam program do aktualizacji w nim wybierz plik z firmware 1.5 następnie kliknij switch po czym windows stwierdzi że ma nowe urządzenie, zainstaluj RĘCZNIE(!) (nie pozwól windowsowi zainstalować sterownika automatycznie) sterownik załączony w archiwum i powinno pójść, trochę się nakombinowałem ale dałem radę :)


10 cze 2013 15:55:12
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron